Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz feleség vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú időszak amikor merevedési gondjai voltak a férjemnek plusz gyorstüzelés. Helyre jött a helyzet es most megint kezdődik. Mostmár viszont nem tudok olyan megértő lenni, idegesít a dolog. Lelki problémák okozzák ezt nála de nagyon kezdek belefáradni.

40es pár vagyunk.



aug. 1. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Rosszlány vagy.
aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
18%
igen, hagyd el inkabb, hogy talalhasson maga melle egy igazi társat
aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
2. Köszi szépen. Társa vagyok mindenben de valószínű fogalmad sincs, hogy ilyenkor mindkét fél min megy keresztül.
aug. 1. 10:20
 4/72 anonim ***** válasza:
78%

Senkinek nem kell megfelelned. Ha eleged van lépj! Én is léptem.

36N

aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
90%

Nem feleség, ember.

De miért nem akarod vele közösen megoldani?

A házasság elvileg jóban-rosszban is kellene működjön.

aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
5. Hogyne akarnám, legutóbb is együtt oldottuk meg. De most, hogy megint előjött ugy érzem nincs erőm megint végig csinálni.
aug. 1. 10:29
 7/72 kisördög1 ***** válasza:
92%
Az a baj, ha ezzel még stresszeled is, az csak fokozza nála a problémákat, még inkább teljesíteni akar és még kevésbé fog működni.
aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
87%

Na, ha az akarat megvan, akkor a lényeg megvan. Szó nincs arról, hogy rossz lennél.

Mindenki elfáradhat lelkileg. Ezen lehet, kell dolgozni, akár segítséggel.

aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
67%
Nekem már nem volt hozzá erőm. Elegem lett. Ott is hagytam, bár nem konkrétan emiatt, de ez is benne volt a csomagban, ami miatt kiadtam az útját. Akarja a franc állandóan a másik lelkét ápolgatni, meg megértő lenni. Egy életed van.
aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, ne foglalkozz a negatív beszólásokkal! Mert azt se tudják mire írják. A szitu ismerős. Az hogy másodjára már nincs energiád. Mert ez így már duplán nehezebb. Mert látod a korábbi erőfeszítésének a kudarcát is, és már tudod előre, hogy mire is számíthatsz. Nehéz döntés. Főleg ha másodszorra állsz Az út elején. A döntést neked kell meghozni. S hogy mi lesz ez, azt is neked kell látnod. Ez egy válaszút! Nem vagy rossz, csak egy fásult, és reményvesztett, csalódott nő!
aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!