Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz feleség vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz feleség vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú időszak amikor merevedési gondjai voltak a férjemnek plusz gyorstüzelés. Helyre jött a helyzet es most megint kezdődik. Mostmár viszont nem tudok olyan megértő lenni, idegesít a dolog. Lelki problémák okozzák ezt nála de nagyon kezdek belefáradni.

40es pár vagyunk.



aug. 1. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, te okozod-e a lelki problémáit
aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
87%
Te is emberből vagy, neked is vannak vágyaid. Nem oldhatsz meg mindig mindent más ember helyett! Ettől nem leszel rossz feleség. A párodnak kellene rendet tennie a saját fejében.
aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
73%

Csomó kapcsolatban a nő nem akarja a szexet. Amikor meg a férfinak nem áll fel a nőknek hírtelen fontos lesz a szex mert nem érzik magukat nőnek és ùj fax-t akarnak keresni.


Anno volt egy ugyanbilyen lány az életemben. A párjának lelki bsjai voltak, ezért nem tudta megdugni aztán emiatt én dugtam egy ideig.


Magyarul szerető voltam. Aztán ezt én is vissza kaptam mert később volt egy párom aki csalt az exével az exét meg velem.

Magyarul ketten dugtuk csak nem tudtunk róla amíg le nem bukott. Mániákus hazudozó volt.


Kérdező, legyél őszinte a pároddal!! Mond meg neki, hogy nem bírod már szex nélkül és jobb lenne ha szét mennétek mert nem akarod megcsalni a háta mögött.


Nekem ez így sokkal elfogadhatóbb lenne.

aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:

11. Van részem benne. De az előzőt ő es az élet okozta.


13. A libidóm nagyon nagy, nincs ilyen gond, hogy ne akarnék szeretkezni vele. Nyitottak vagyunk és van szex, csak aktus kevés.

aug. 1. 11:25
 15/72 anonim ***** válasza:
73%
Mondd el neki, hogy emiatt neked IS lelki problémáid vannak és próbálkozhatna azzal, hogy legalább neked igyekszik örömet okozni, ha neki nem is megy, hátha közben az ő kedve is helyreáll.
aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor vagyunk úgy együtt a párommal, hogy neki aktuálisan éppen nem lett volna ingerenciája szexre, de engem kényeztetni szeret. Így ha ő épp nincs is hangulatban, akkor is bármikor kedveskedik nekem, néha előfordul, hogy csak én leszek kielégítve, máskor meg kedvet kap ő is közben. Mikor milyen hangulatban van. De sosem hanyagol el, mert tudja, hogy nekem más a libidóm, mint neki.
aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
15. Kielégít többszörösen igy is. De bárki bármit mond az aktus kell a szexhez és nem egy dildó. Szeretkezni szeretek nem csak kielégülni. Érezni a testét, kívül, belül.
aug. 1. 11:34
 18/72 BohócKolbász ***** válasza:
68%

Nem tudna a férjed esetleg változtatni? Más munkahely, esetleg sport, valami mozgás nem segítene?

Nem írtad hogy vannak gyermekek-e. Ha vannak, az is okozhat stresszt.

aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
32%

Lényegtelen, hogy mások szerint milyen feleség vagy.


Neked okoz-e örömöt a kapcsolat? Hozzátesz az életedhez, vagy elvesz belőle? Megélheted-e a testi vágyaidat benne, vagy inkább egy szexuális börtön?


A párja vagy, a testi kapcsolatban is, nem a terapeutája.


Nekem úgy tűnik, hogy már meghoztad a döntést. Máskülönben nem kérdezősködnél itt.


Kinyithatjátok a kapcsolatot, és van is kb. 1% esélyetek, hogy működni fog.


De ha a monogám kapcsolatban hisztek, akkor ki kell lépni ebből.

aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:
18. Van két gyerek. Es a nagyobbikkal sok gond van, egészségügyi. Ez volt anno az egyik kiváló ok.
aug. 1. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!