Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megalázó lehet egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó lehet egy lány számára, ha pofozom, ha nem lovagol elég aktívan a cerkámon?

Figyelt kérdés
Barátnőm eléggé lusta, mikor lovagol rajta. Kb. csak tesped rajta. Gondoltam, hopp egy pofon, na kapd össze magad! Igaz nincs valami nagy péniszem (12 cm állva).

júl. 29. 07:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
12 centin hogyan ugráljon??? Kicsit megemeli a fenekét és már lent is van róla 😑
júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akinek csak 12cm nudlija van, az csak ne pofozgasson senkit! Örülj, hogy egyáltalán megpróbálkozik a lovaglással, annak ellenére, hogy tudja nagyon jól, hogy ilyen kis akármin nem lehet normálisan mozogni, hát épen csak megemelkedik, már ki is csúszik belőle.
júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

Van olyan sub nő aki szereti, ha pofozzák.


Kérdezd meg a baráqtnődet, hogy ő szeretné e.

júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%

OFF téma:

Durva, hogy még mindig sokan keverik a béka pózt a lovaglóval xdxd

Lovagló: csípőd mozgatásával, lovagláshoz hasonló mozdulatsört végzel.

Béka: fel-le "ugrálsz" rajta.

Bocsi, csak kötekedni akartam XD

júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

#14-es elárulom neked, hogy ügetesben igenis kiemelkednek a nyeregben. Beka póz 🤦 az bazd+


[link]

júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%

#15

Elárulom neked, hogy a béka póz egy létező póz, nem az én agyszüleményem. :D Annyiban valóban tévedtem, hogy ez a lovagló pózon belül egy külön póz. Mikor guggolás közben mozogsz fel-le a férfin. Az alap lovaglónak nem csak a fel-le mozgás teszi ki oroszlánrészét, hanem az előre-hátra, vagy akár körkörös csípőmozgás is. Ellenben a béka pózzal, ahol csak fel-le mozog a nő a férfin.

Ütheted itt a fejed emojival, attól nem okosabb leszel, hanem hülyébb...

júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15

Vagy ha így jobban tetszik: tévedtem. Nem két külön póz, hanem egyik a másik alkategóriája. :D Ettől függetlenül jót nevetek a homlokra csapós emojidon és a válaszod stílusán... :D Hiába, a tudatlanok a leghangosabbak...

júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Mindentvagysemmit ***** válasza:
50%
12cm kerület re is kicsi, nemhogy hosszra!
júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé, mert nem birtokolhat senki senkit sem.
júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amúgy is mi az hogy felpocozod!? Nem lennék a csaj helyében...
júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!