Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért itélik el a pride t?képek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért itélik el a pride t?képek alapján max gatyába pózoló férfiak vannak?

Figyelt kérdés
Látott már olyat minden lány,olvastam,pesten sétált egy fószer full naked,tegyük fel 20 cm es kolbásszal,szerintetek lelkitörést okozott bárkinek?
júl. 27. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Én tudom! Azaz tudni vélem. Hetero vagyok, de mivel lettek homoszexuális ismerőseim (nők), ezért kíváncsi lettem a dologra és majdnem el is mentem a felvonulásra.


Egyik ok, hogy a média negatív színben, külföldi képekkel kampányol a Budapesti felvonulás ellen


Másik pedig ennél is egyszerűbb. Tudom , mert ezt magamból magamtól fogtam meg. Kérlek szépen, a neve. A felvonulás neve az, ami (egy ilyen frusztrált társadalomban) az ellenőrzések nagy részét kelti. Szóval ÁT KELL NEVEZNI!

júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Mert az egész csak a provokációról és a propagandáról szól.
júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Mert a tarsadalom a kamionon tancolo b***ikkal azonositja az osszes meleget, ez pedig nagyon káros
júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!