Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti egymást szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti egymást szoktátok az alapján bírálni, hogy valaki milyen csajjal van?

Figyelt kérdés

Akár barátok, ismerősök, akár az utcán, ilyesmi.

Én most amiatt kérdezem, mert a barátom azt mondja, neki pont a teltebb lányok jönnek be, és hogy szerinte nagyon szexi vagyok. De be szeretne mutatni a barátainak, meg már nyilvánosan is egy párként mutatkozunk, és nem szeretném, ha miattam valaki róla is rosszabb véleménnyel lenne mint eddig. Vagy hogy például a barátainak kellemetlen legyen, hogy találkozniuk kell velem néha. (162cm és 80 kiló vagyok, ha érdekel titeket. Igyekszem fogyni, meg sportolok, nem hagyom el magam, de évek óta kb csak ezt a szintet tudom tartani.) Ti hogy szoktatok állni a haverjaitok barátnőjéhez? Ez hogy van?:) 22N és előre nagyon köszönöm!



máj. 26. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ennél legyen már több önbecsülésed, légyszi...
máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne baj, ha nem akarna bemutatni a barátainak és nem vállalna fel nyilvánosan. Nincs mitől tartanod. Több önbizalom viszont nem ártana :)
máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem 165/75, arányosan molett. Nekem ez jön be, és kb nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye. Másnak meg más fajta nő jön be, ennyi.
máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem a barátaimat. Pont nem érdekel a párjuk külseje, az a lényeg, hogy ők boldogok.
máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!