Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiket izgat, ha írásban kölcsönösen felizgatják egymást egy nővel? Részletesen leírni, hogy mit csinálnátok egymással, mire vágynátok,titkos vágyak tabuk nélkül.

Figyelt kérdés

febr. 23. 15:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen férfiak.
febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Én is szeretem ezt. Utána, ha bejövünk egymásnak, lehet élőben is.
febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Ennek nem sok értelme van.
febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
próbálkoztam ilyennel, de valahogy nem jött be annyira, viszont a telefonon az más volt hallani is a másikat.
febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon izgató tud lenni, bár ehhez szerencse kell, hogy passzoljon a két fél. Hasonló dolgok izgassák őket, ugyanazon a szinten kommunikáljanak. Kinek mi fér bele, mi perverz, mennyire szókimondó. (Kérdező voltam)
febr. 23. 15:57
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Beszélgetni oké, izgatni nem, mert nem szabad egymast lelki bűnökbe hajszolni, meg kell házasodni.
febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Engem az érdekel, hogy vannak-e ilyen nők?
febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Izgatna egy ilyen nő akivel valóban lehet ilyen témában beszélni van fantáziája és ha kell szókimondó!
febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Lábfétis témával kapcsolatban érdekes lehetne.
febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó, ha megvan a közös hullámhossz a csajjal, így random szexchatelgetni mindenféle ráhangolódás nélkül viszont nem az
febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!