Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiket izgat, ha írásban kölcsönösen felizgatják egymást egy nővel? Részletesen leírni, hogy mit csinálnátok egymással, mire vágynátok,titkos vágyak tabuk nélkül.

Figyelt kérdés

febr. 23. 15:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-as, de nem lehetsz biztos abban ahogy kinéz. Egy. Kettő, még mindíg csak fantáziává válló dolog így. Olvasni kell erotikus regényeket ezzel az erővel. Három, még én is csinaltam olyat írtam mi, hogy csinálnék, közben beszélgettem barátnővel és azon vihogtunk, hogy mit csinál a másik magával. Szóval kétes dolog így chatelgetni szerintem. :)))
márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Suetonius ***** válasza:
21es: ilyet mi is csináltunk. Hatalmas szex lett a vége! :D
márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

21

Nem hiszem, hogy a kérdés azt mondta volna, hogy random netes emberekkel csinálsz-e ilyet. Lehet ezt ismerőssel is, aki pl. személyesen ismersz

20 voltam

márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az más ha ismerőssel csinálod néha. Az még kalssz is. Itt viszont egy pár ember azt írta, hogy szokott és milyen jó az. Ehh! Pfú! Ciki egy kicsit így a szitu azt hiszem.😁
márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!