Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik 30 felett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik 30 felett jártatok/szexeltetek tinikkel! Hogyan ismertétek meg egymást és hogyan alakul a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én innen
2023. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Itt ismerkedtünk meg. Majd tali és a többit már sejted.
2023. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Aki 30 felett ilyenre vágyik, ott szerintem csak elhatározás és pénz kérdése, hogy felszedjen egy tinit.
2023. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:
46%
Komolyan ez kell a férfiaknak? Ennyire csak a kangörcs számít? Persze tudom, hogy vannak 18 alatt is érett gondolkodású lányok meg felette is buták, de csak van egy határ ... én sosem állnék így szóba 18 alattival.
2023. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 18-19 évesek is tini kategóriába tartoznak.
2023. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mélybenyomás ***** válasza:
100%
Volt nekem is innét egy tininek nem mondanám, de fiatal lány, 22 éves..
2023. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden pénteken és szombaton pultosként dolgozom másodállásban. Odafigyelek a külsőmre, rendszeresen edzek és a ruhatáramra is figyelek. Ritka az olyan hétvége ahol nem tudnék hazavinni egy-egy csajt. De nem szeretem a full részeg kb magatehetetlen csajokat. Viszont szokot lenni a csapatokban egy-egy csaj aki nem iszik de baromira unja a többi részeg csajt, na velük lehet is kezdeni valamit.
2023. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!