Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló harmincas nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló harmincas nőként elmennék swinger klubba. Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Érdekel az egész téma. Azt sem tudom ilyen helyeket hol reklámoznak. Ha én egy szál magam odamegyek, mi fog történni, vagy milyen látvány vár rám ott? El sem tudom amúgy képzelni. És egyedül ha mennék, akkor odajönne hozzám valaki, hogy szexeljünk vagy hogy működik ez? Tökre nem tudom elképzelni a szitut , de érdekel. Mesélne erről olyan aki egyedül ment?
júl. 27. 04:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Az izgat, hogy egy este sok férfival lehess együtt?
júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer voltam a helyszinen, de nem mentunk be vegul. Nagyreszt 40-50-es lerobbant nok es ferfiak voltak. A bejaratnal volt egyedul egy 20on eves dekorativ promoter (beeteto) csaj.
júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

#2 ez akkora hülyeség, hogy nem marad b.szatlan. Azzal szexel, akivel akar, így nyilván a kérdezőtől függ, mennyire lesz megb.szva...

Ne beszélj úgy, mintha neki nem menne döntési joga.


De igen, többnyire olyan emberek mennek oda, akik máshol nem találnak partnert, erre készülj fel.

júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Huszas éveiben fiatal lányként voltam. Első alkalommal egyedül, viszont olyan jó benyomásban volt részem hogy később szinten 27 éves barátnőm is elkísért.
júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden klub oldalán van tudnivalók, etikett stb. menüpont, érdemes elolvasni - nőként főleg a dresskód részt. Ha egyedülálló nőként odamész, akkor mond a recin, hogy első látogató vagy. Körbekísérnek, elmondják a főbb szabályokat. Átöltözöl dresskód szerint és bemész. Onnantól azt csinálsz amit szeretnél, ha csak nézelődni, társalogni, bulizni szeretnél akkor azt. Ha "többet" akkor meg azt. A nem az nemet jelent! Azaz, senki sem fog zaklatni, sokkal kisebb tolakodásért kirakják a pasikat mint egy szimpla diszkóból. Jól fogod magad érezni :)
júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és egy jó tanács: kerüld a netről hozlak/viszlek/költségeket állom jelentkezőket (akit érdekel, annak privin elmondom miért).
júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!