Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló harmincas nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló harmincas nőként elmennék swinger klubba. Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Érdekel az egész téma. Azt sem tudom ilyen helyeket hol reklámoznak. Ha én egy szál magam odamegyek, mi fog történni, vagy milyen látvány vár rám ott? El sem tudom amúgy képzelni. És egyedül ha mennék, akkor odajönne hozzám valaki, hogy szexeljünk vagy hogy működik ez? Tökre nem tudom elképzelni a szitut , de érdekel. Mesélne erről olyan aki egyedül ment?
júl. 27. 04:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Én már voltam pár klubban..
júl. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

RMint veréb a l.szh.rra úgy rádrepülnek a kiéhezett főként biszex rémálmok, és vagy vén hájas fickók, de ha szerencséd van, csak házaspár talál be. De aznap nem maradsz bh.sz.tlan, vagyis szanaszét leszel...

Majd jönnek itt a tapasztalt swinger királyok, reklámozók.

Lényegében, kevéske betegségért cserébe dughatsz.

júl. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül kizárt
júl. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2! Azért nem hinném, bár nyilván nem tudom, hogy megerőszakolnak egy ilyen helyen kvázi, ahogy te is írod. De akkor erről a tervről letettem.
júl. 27. 07:00
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi készülünk menni hamarosan a feleségemmel és alaposan utánaolvastunk. Egyrészt senkivel nem kell szexelned, ha nem akarsz. Van olyan hely, ahol egyedülálló férfiakat csak az egyedülálló nők száma alapján engednek be. Így nem jut rád 10 kiéhezett fickó. Aki nem szimpi, azzal nem kell beszélgetned. Menj fel a klubok oldalaira. Ott van leírás és képek is. Esetleg kérd meg egy barátnőd, hogy kísérjen el.
júl. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Barátnővel kizárt! De mondj példát hogy mi egy klub neve. Mert fogalmam sincs hogy keressem.
júl. 27. 07:04
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

"Van olyan hely, ahol egyedülálló férfiakat csak az egyedülálló nők száma alapján engednek be."


Ezt nehéz elhinni, egy hét alatt csődbe menne.

júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

"2 vagyok.

Kérdező én nem írtam, se nem mondtam még megközelítőlegesen sem, hogy megleszel erőszakolva. Csak annyit, hogy oda nem beszélgetni, kávézgatni, sütizni járnak. Hanem elsősorban dugni. De arcátlan, boldog, boldogtalan megakar majd dugni. A biszex hím neműeknek mindegy ki csak lyuk legyen. A vén szottyosok, mert abból is van bőven, a löttyed fh.sz.t szopatná, vagy ugyanez, csak még a feleség, vagy barátnő, így vagy úgy is beszáll. Lényegében, egyedül egy ilyen helyen, olyan vagy mint egy céltábla a mezőn! Nemsoká itt lesznek a "swinger etikettet kívülről fújók, akik szeretnek reklámot csinálni. Ha ennyire dugni van kedved, arra más platformot keress.

júl. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk igen! Főleg az odajáró férfiak, akik fizetik a koktélokat, italokat, inni, ennivalót, pont nem fogják kint váratni ameddig meg nem érkezik egy nő hogy be tudjon menni az azonos létszám fenntartásához.
júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8! Nem csak dugni akarok, swingerben akarok dugni. Ennyi.
júl. 27. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!