Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet egy szopás rossz úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy szopás rossz úgy, hogyha kísérletező szellemiségben csinálják?

Figyelt kérdés
Tehát ha mindenféleképpen játszom a farokkal, ahogy eszembe jut, próbálgatom a mélységet, a szívás optimális erejét, a pontokat, ahol jóleshetnek a partneremnek a nyalintások, dörgölöm az arcom belsejéhez a makkot, csücsörítek, nem csücsörítek, felnézek rá, nem nézek fel rá, bármi, ami eszembe jut éppen. Figyelem közben, hogy mire hogyan reagál, esetleg meg is kérem előtte/közben, hogy jelezze, ha valami éppen nagyon jó érzés neki. El lehet így is rontani nagyon? Csak mert általában arra hallok panaszkodni férfiakat, hogy ha monoton, kedvtelen a nő, az az igazán rossz, de nem vagyok biztos abban, hogy létezik olyan hozzáállás, amivel fixen jó élményt szerezhetek.

júl. 26. 04:26
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
71%

Lehet. A túl sok variàlàs nem fokozza az élményt.


Nekem pl 2-3olyan mozdulat van, ami kifejezetten jólesik.

júl. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Már bocs, de ez nagyon beteg egy hozzáállás! Tipikus női gondolkodás! Nőjél inkább fel! Ne magadból indulj ki! A pasik nem nők!
júl. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez mitől női gondolkodás, és pláne miért beteg? 😅
júl. 26. 04:52
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán ne bonyolítsd ennyire túl ha valami nem jó neki szól...amúgy ha nem fogazol akkor szerintem nem lehet elrontani😊

Érzéssel csináld először gyengébben aztán majd jön

26l

júl. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem túlbonyolítás. Partnered ha az nem egy hisztis kis pötsike, akkor tud irányítani. Én például imádom mikor egy lány ügyetlen, kicsit fogaz is, közben pironkodik, zégyenli magát.
júl. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor érzem a partneren, hogy imád engem, odaadó, örömet akar nekem okozni, akkor az már baromi jó érzés.

Én szívesen adok visszajelzést, hogy éppen mi, mennyire esik jól nekem.

júl. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen, egy idő után idegesítő tud lenni, ha csak keresed a fogást rajta, de nem csinálsz semmit sem következetesen.
júl. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Gyakarlócerka iránt érdeklődni nálam lehet.
júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nem jó akárhogy, viszont maga a kísérletezés nagyon jó, hogy több módszert ki akarsz próbálni. Lehet elkaptok egy olyat, amit a pasid se tudott, mennyire élvezi.
júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond a párod? Ez a legfontosabb. Persze lehet variálni, de ha túl gyakran váltogatod a tempót és ingerlést, kizökkenhet. Ha jelez, tudni fogod mi viszi őt vegig az úton. Persze, ha csak előjáték jelleggel csinálod, akkor nem gond a variálás.

N

júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!