Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt már dolgotok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már dolgotok olyan nővel,akinek büdös volt a micsodája, és emiatt nem is kívántátok,és nem feküdtetek le vele? Vannak ilyesféle rossz tapasztalatotok? Nő vagyok,de privátokat nem kérek!

Figyelt kérdés
júl. 9. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Csak a nyalással volt bajom igazán. Ő szex szagnak hívta, szerintem nem volt tisztában vele, hogy másoké nem ilyen. Nagyon adott a higiéniára, nem volt ápolatlan egyáltalán, sőt. Nem tudom mi volt vele, de nem volt kellemes.
júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Volt olyan, hogy nem volt jo illata. Igy nem nyaltam (nem is akarta), parszor dugtunk. Amikor felhoztam a temat, hogy szerintem meg kene mutatni egy dokinak mert lehet h fertozesenvan megsertodott es ennyi volt. Kar mert maskepp szep teste volt a lanynak.
júl. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen konkrétan olyan szaga volt hogy elment a kedvem a nyalástól de még dugástól is.
júl. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen. 17 éves lehettem kb.

Röviden az volt, hogy általában mindig a haveromnál lógtam és éppen náluk volt valamiért az egyik falubeli csaj (haverom anyjához mehetett valamit beszélni, vagy az ő anyja küldte át valamiért, nem tudom)...

Lényeg az, hogy a nappaliban ült, nézte a tévét.

A kanapéra leültem én is mellé. Mellettem ült balról. Valamiért úgy alakult, hogy ketten maradtunk. Kimentek a többiek mi meg maradtunk tévézni... Franc tudja már. Ismertük egymást mert kis falurol van szo, helyiek vagyunk, bejöhettem neki. Egyszer csak lesmárolt, elkezdte a gatyám turkálni. Ráhajolt, elővette, elkezdte szopni a farkam. Én beizgultam és a bal kezemmel hátulrol benyúltam a segge felől a bugyijába és ujjazgattam.

Olyan büdös lett éreztem, még úgy is, hogy azt hittem hányok. Ujjazgattam amíg szopott. Nem foglalkoztam, hogy büdös van mert jól csinálta. Annyi, hogy közben izgultam, hogy be ne jöjjön valaki mert azonnal lebukunk. Nem is tudtuk volna a helyzetet kimagyarázni. A szájába élveztem, majd a kezem kivettem a bugyijából.

De azt ne tudjátok meg milyen okádék büdös puncinedves volt a kezem. Tényleg majdnem öklendeztem, hánytam. Nem sok kellett....



A másik téma az volt, hogy volt szerencsém igen sokat csajozni és amikor odakerült a sor, hogy bugyi le vagy punci nyalás/ujjazás.. Rettenet büdös volt pinája. Nem lett belőle dugás sokszor emiatt. Kimagyaráztam a dolgot ezzel-azzal

júl. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Csak én nem vagyok finnyás??!

Engem kifejezetten beindít ha nem frissen van mosva a nőnek és érezni azt a jó erős jellegzetes p.naszagot! Extra kemény lesz tőle a farkam! :)

júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen szerencsére, de haver egyszer nagyon beleszaladt a késbe.

Harmincasok voltunk már, amikor úgy alakult, hogy összejött neki egy csaj, akit a anno a gimiben nagyon sokáig fűzött, de sikertelenül. Szóval nagyon rá volt állva, hogy beteljesüljön a projekt.

Aztán jött a feketeleves. Mert amikor lement volna nyalni, szembe találta magát a lány egyrészt irdatlanul szőrös puncijával, ami ráadásul jó ideje nem is volt mosva. Haver teljes sokkban, hányingerrel küzdve azt sem tudta, mit csináljon... nyilván a libidójának azonnal vége lett.

Kiderült, hogy a csaj régóta valami csoport tagja, ahol az öntisztítást elég sajátosan értelmezik: a szőr nyújtja a védelmet, a szappan meg ártalmas. És szerintük ez így a tökéletes higiénia, nem is értette mi a gondja haveromnak, amikor ő finoman próbálta jelezni, hogy konkrétan instant fertőzésveszély a puncija.

júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!