Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is óvatosabb az ágyban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is óvatosabb az ágyban a lányokkal, a korábbi rossz tapasztalatok miatt?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen mondás: "Egy nő legyen szajha az ágyban, szakács a konyhában, úrinő a társaságban."

Ami tök jól hangzik, de kicsit lehetetlen nem? Nekem két barátnőm is volt már akik sok mindenre kaphatóak voltak az ágyban és egy idő után azt vettem észre, hogy már negatív irányba csapott át az önbizalmuk. Nekem így utólag teljesen az jön le, hogy nem szabad úgy bánni a nőkkel az ágyban mert kihatással lesz az egész kapcsolatra és hosszú távon szinte biztos, hogy negatív értelemben.


márc. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már mint hogy bánni velük?
márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Részletesen nem akarom leírni, mert az túl személyes, de kicsit úgy mintha prostihoz mennél. De nem úgy, hogy azon izgulsz, hogy adhatsz-e neki puszit vagy kinyalhatod-e a punciját mert elkapsz-e valamit. Remélem így már kb. érthető mire gondolok.
márc. 13. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A szexualitás általában kialakul két fél között. Hülyeség univerzálisan úgy állni hozzá, hogy te szajhának kezeled a barátnőd.
márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
#2: Tesó🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Még kérded? Neked milyen lenne, ha úgy bánnának veled, mint egy prostival?
márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nőként abszolút nem értem a prostis hasonlatot... A pároddal, akit szeretsz, nem bánsz prostiként, akkor sem, ha sok mindent lehet vele az ágyban. Ettől még lehet szenvedélyes, vad, sok pervzerz dolgot, stb. Amúgy meg ez nem attól függ, hogy bánsz vele az ágyban, hanem, hogy milyen a csaj. Mindegy hányszor szoptam előtte, ettől nem fogok társaságban vagy az utcán kultúrálatlanul viselkedni.

Szerintem ez inkább arról szól, hogy a lila köd miatt nem veszik észre az emberek, hogy eleinte milyen a másik. Nem változott ő semmit, csak korábban téged nem zavart, amit csinált, mert nem vetted észre a hibáit.

34 N

márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Te...az, hogy legyen szajha az ágyban, nem azt jelenti, hogy te bánj vele szajhaként 😂 Hanem azt, hogy tudja élvezni a szexet.
márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

En szeretem, ha a szexben olykor csunya szó is rlhangzik, hogy en vagyok a kis q.. vagy ribi, akit épp használnak. Mivel ez az egész csak egy szex játék, ágyon kívül teljesen normálisak vagyunk.s utána sem leszek önbizalomhiányosabb, mint előtte, sőt egy ilyen szex utan leszek csak pimaszul csipkelődő jókedvemben. :)

N40

márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
6. Mert szerinted a szajhák tudvalevöleg nagyon élvezik a szexet az akárkikkel.
márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

#8

Hallottál már arról, hogy nem mindent kell szó szerint értelmezni?

márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!