Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostikkal rossz tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostikkal rossz tapasztalatok? Rosszlányok stb.

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször van rossz tapasztalatom velük. A legtöbb lány alapból buta, és nem tud írni se. De ha felhívom őket, ha írok nekik, ha a 2. Üzenet már nem arról szól hogy mikor megyek, akkor hazug meg minden vagyok. Konkrétan nem lehet velük beszélni, hogy mit hogyan szeretnék. De telefonon is ez a helyzet, a 3. Kérdésnél már teszik rám.

De ha meg nem beszéljük meg a dolgokat előre, és olyat kérek élőben, amit nem vállalnak, akkor azért adjam oda a pénzt... mert különben sikítanak, szólnak a stricinek, rendőrnek.

Az elmúlt fél évbe nagyon sok ilyen lánnyal találkoztam, nemtudok itt kinek mik a tapasztalatai. Az egyik lány azért mondta le a randit, mert hogy túl szépen írok, és tuti kamus vagyok... Mi a f*sz? Ezek tényleg ennyire buták?



2023. okt. 6. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ennyire buták.
2023. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ilyenek, ennyire buta lunyvák! Egy-két fizetős domina van, akik jó fejek, hozzájuk feneket veretni járok.
2023. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a dominák tényleg sokkal jobb arcok, és lazábbak is, velük van eddig a legtöbb pozitív tapasztalatom. Sőt, sokszor olcsóbbak is, és sokkal több mindent vállalnak be, mint a basic lányok.
2023. okt. 7. 22:39
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
2 3 kikhez jártok? Szívesen mennék de kb mindegyik elképesztő csúnya és idős.
2023. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akihez járok, nem csúnya, egy 36 éves nő attól függ, kinek idős? 🙂. Tény, azt kapom, amit kérek, nem az órát lesi egyfolytában. Tény, nagyon megszenvedek a pálcájától, alig bírok fölkelni utána, dehát ezért vagyok visszatérő törzsvendége!


Korábban Mistress Mariannhoz jártam, sajnos már nem szolgáltat. Nem volt túl szép, fiatal se, tipikus nevelőnős, erős csontú, masszív de elegáns nő. Viszont nagyon jól tudott verni, pár napig szenvedtem a fenekelés után, de ahogy múltak el a nyomok, már hívtam a következő időpontért.

2023. okt. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát nekem a 36 idős
2023. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen ennyire buták, én alapból kikosarazom az olyanokat akik még a bemutatkozásukat se tudják helyesen leírni...
2023. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 --> Gyere hozzám, én elverlek olcsóbban is 😂😂 jooo alaposan


19L

2023. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább puncs.hu


Sugar kapcs oldal elvileg, de ez csak álca:) érdemes kipróbálni, nekem bejött;)

2023. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb ezt az oldalt nagy ívben elkerülni! Ha majd senki nem jár ezekhez a lányokhoz, talán észbe kapnak.
2023. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!