Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem rossz lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem rossz lánynak lenni mert a lányt dugják meg?

Figyelt kérdés
És az apáknak is irritaló a tudat hogy a pasija dugja a lányát.
júl. 21. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha lány lennél, valószínűleg élveznéd, hogy megdugnak.
júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért, te élvezed?😆
júl. 21. 09:55
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem a problémádat. Amennyiben nem aszexuális az illető, élvezi az aktust. Ha férfi, akkor azt élvezi, ahogy dug, ha nő, akkor azt élvezi, ahogy dugják. Ez egyszerű biológia és fizika, nem értem, hogy miért kéne egyiknek jobbnak vagy rosszabbnak lennie a másiknál. Ez egy kölcsönösen élvezendő dolog.


Édesapámat pont annyira hidegen hagyja a szexuális életem, mint édesanyámat, és mint a párom szüleit. Nekik elég annyi, hogy egy olyan férfival vagyok, aki szeret engem és nincsenek rossz szándékai. Normális ember nem lát ebben semmi irritálót.

júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy viselkednek a mai lányok egy cseppet sem bánom hogy nincs lányom...
júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Lánynak lenni nem jó mert a lányokat rakják be, és dugják

Undorító lehet sajnálom 🤢

júl. 21. 10:16
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

#5

Senki sem fog meggátolni abban, hogy úgy érezz, ahogy, de a szubjektív véleményedet ne állítsd be tényként. Szeretek nő lenni és nem tartom undorítónak a szexet.

Egy buta aszexuális vagy, ennyi. A kettőből csak az egyik szégyen. ;)

(#3)

júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Fiúnak lenni jobb mert a fiúk dugják a lányt, a lánynak meg el kell viselni hogy hozzá kell érjen egy farokhoz.

És be is kell engedje magába.....Brrrrr

Undorító

júl. 21. 10:28
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, aszexuális. Csak őket taszítja a szex.
júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Csak lány oldalról taszító


A fiúk teste sem olyan jó mint a lányoké. Még egy plusz hogy miért rosszabb lánynak

júl. 21. 10:38
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Attól hogy sok nő nem beszél róla, még sokan vannak úgy vele hogy ez egy szükséges rossz.
júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!