Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak nem rossz érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem rossz érzés az ha sok fiúval volt és viszonylag hamar belemegy az első szexbe?

Figyelt kérdés

Nekem fiúként is rossz lenne ha kevés ismerettséggel szexelnék, meg ha sok lánnyal lennék életemben.

Ismerek olyan lányt aki nagyon könnyen szétteszi a lábát, nem tudom hogy ez nem rossz a lelkének? Pedig nagyon aranyos lány lenne, de ez nem tetszik benne.


2022. jan. 9. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha belemegy akkor szeretné is.Tehát nem rossz érzés.
2022. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De rettentő rossz a lelkemnek, nem is tudom hogy bírom ki...
2022. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én férfi vagyok, volt egy nagyon hosszú kapcsolatom, így nem voltam sok nővel, de mi az istenért kellene zavarjon, ha mondjuk a leendő partnerem igen?

Ne álszenteskedjünk már. Egy felnőtt nő miért ne élvezhetné az életet, miért kéne önmegtartóztatnia? Ha csak szexelni akarunk nem számít. Ha kapcsolatot akarunk meg az számít, hogy mikor velem lesz ne dugjom félre, nem az, hogy előttem mit csinált kivel.

2022. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Őrülten rossz. Néha már saját magammal se tudok együtt élni, se tükörbe nézni. Ja de mégis. Pasikat irányítani jó. Szexelni is jó. Próbáld ki te is! 😉
2022. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te egy anyámasszonykatonája, lúzer kisfiú vagy.

Más éli az életét, te pedig megpróbálod igazolni a szerencsétlen önmagad, miért nem mersz élni…

2022. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Ha ennyire törődnétek a férfiak lelki világával, és tetteik következményeivel is, akkor talán nem vezetnék testhosszal a férfiak az öngyilkossági statisztikákat😅


Amúgy meg hozzáállás kérdése. Vannak akiknek olyan szinten a szex határozza meg az életét, hogy ebben mérik a saját, és más emberek értékét is - na az ilyenek aztán hajlamosak beleőrülni abba, hogy ki kivel szexel, hogy saját maguknak mennyi szex jut, meg milyen erkölcsös vagy erkölcstelen a másik.

Mások meg a szexet csak egy közösen élvezhető felnőtt elfoglaltságnak tartják, ami segít levezetni a stresszt.


Bármelyik csoportba is tartozik valaki, a legjobb ha a saját dolgával törődik. Igen, tudom hogy férfiként szinte lekűzdhetetlen az inger, hogy folyamatosan figyeld a nők életét, és beleszólj abba, ha neked nem tetsző dolgokat csinálnak, de mint minden késztetés, úgy ez is legyűrhető.

2022. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendes, normális fiú huszonkilencedik kérdését olvashattuk.
2022. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Baszki legalább 30 ilyen kérdést kiírtál már.

Nem, nem rossz. Senkinek nem tartanak fegyvert a fejéhez hogy szexeljen, ha rossz lenne nem tennék az emberek. Szóval nem, nem fogom emiatt rosszul érezni magam, ha valaki meg emiatt tart kevesebbre azzal jobb szóba se állni.

2022. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiúnak nem rossz érzés, hogy ennyire szánalmas?

A saját tehetetlen, lehetetlen életét próbálja igazolni úgy, hogy gyakorlatilag lerib.ncozza a nőket…

Pedig azok a “ribik” csak élik az életüket.

2022. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, miért helyezed magadon kívülre a fókuszt, miért foglalkozol azzal, hogy egy akármilyen lány hogy éli az életét. Csak egy életet élhetsz, a sajátodat, érdemes lenne azzal foglalkoznod.
2022. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!