Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak nem rossz az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem rossz az ha sok fiúval szexelt már?

Figyelt kérdés

Én barátnőmnek legalább 3 barátja volt akiről tudok. Szóval min 3 fiúval szexelt már. Nekem rossz érzés az egyrészt hogy tudom kik voltak a barátjai, a másik meg hogy volt már egy pár fiúval előttem. Úgy érzem mint egy használati tárgyat. Nekem ez rossz érzés. Neki nem az?

Más fiút ez nem zavar? Vagy fordított esetben a lányokat az hogy hány lánnyal volt előtte a barátja?


2021. szept. 14. 16:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Én annak örülök ha minél több fiúval szexelek.
2021. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Azt maguk a lányok eldöntik. Ha meg téged zavar, akkor vagy túlteszed magad rajta, vagy nem…
2021. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

Ha neked rossz ez a mimóza lelkednek, akkor nem való nő neked.

3 barát???

Lehet az 15 is , csak neked ennyit vallott be.

2021. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem normális, hogy ez zavar valakit, ha nő, ha férfi. Nyilván nem kell napi témává tenni az exeinket, de nincs abban semmi, hogy mással is volt már a barátnőd. Egyébként eszembe jutott, hogy akkor az nem zavar, hogy mással is volt már boldog párkapcsolatban? Vagy szerinted őt is zavarna kellene, ha voltál már mással előtte? A múlt elmúlt, nincs okod szorongani szerintem:)
2021. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
3 fiú neked sok?:D hát akkor keressél szűz lányt.. Nehogy már szegény lány rosszul érezze magát 3 fiú után. Tedd rendbe inkább az önbizalmad mert ez nem normális dolog hogy ennyire zavar.
2021. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
39%

Legkozelebb majd nem kérdezed. Tanulj a hibáidból.


A nők előélete kapcsán a legjobb állapot a boldog tudatlanság:)

2021. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem, egy lánynak nem rossz az, ha sok fiúval szexelt már, feltéve ha kölcsönös vágyból eredt a döntés és figyelmes partnerei voltak.
2021. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
A lánynak egyáltalán nem rossz. Te pedig fogadd el 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

Neki biztos nem rossz, gondolom élvezte.

3 amúgy egyáltalán nem sok, de lehet 53 is, nem az a lényeg hogy most veled van? Férfiaknál ha sok nővel volt, akkor istenkirály akire felnézünk, mekkora nagy menő csávó, de a csaj az legyen szűzlyány még akkor is ha mi nekünk már sokadik kapcsolatunk. Hülyeség ezen fennakadni.

2021. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
19%
mert prűd liba vagy.
2021. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!