Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak nem rossz az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem rossz az ha sok fiúval szexelt már?

Figyelt kérdés

Én barátnőmnek legalább 3 barátja volt akiről tudok. Szóval min 3 fiúval szexelt már. Nekem rossz érzés az egyrészt hogy tudom kik voltak a barátjai, a másik meg hogy volt már egy pár fiúval előttem. Úgy érzem mint egy használati tárgyat. Nekem ez rossz érzés. Neki nem az?

Más fiút ez nem zavar? Vagy fordított esetben a lányokat az hogy hány lánnyal volt előtte a barátja?


2021. szept. 14. 16:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%

Furamód mindig azokkal a csajokkal volt a legélvezetesebb a szex, akiken már átment a fél város.

Egyiküket sem ítéltem el a múltjáért.

2021. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
19%

“fordított esetben a lányokat az hogy hány lánnyal volt előtte a barátja?“


Az nem ugyanaz, kerdezo. A lányok szemében az, hogy hány nőd volt korabban, emeli a vonzerődet, mert a potenciádat bizonyítja.


Míg ha egy nőnek volt sok szexuális partnere, az azt bizonyítja, hogy könnyen hozzáférhető, kevéssé exkluzív, azaz nem olyan értékes mint nő.


Szóval a rossz érzésed jogos, de ne várd, hogy a baratnod ugyanígy érezzen fordított esetben, mert a nők evolúciós okokból teljesen más dolgokat látnak értékesnek egy ferfiban mint mi a nőkben.

2021. szept. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
80%

Egy lánynak/nőnek ugyanannyi joga van megélni a vágyait, mint egy pasinak/férfinak.

Nekem is jóval több volt háromnál, de (1-2 kivétellel) egyáltalán nem bánom, sőt. És érdekes módon a pasimat kicsit sem zavarja, mert nem a múlt, hanem a jelen érdekli. Ahogy engem is.

Persze tudom, a gyk tele van prűd, bigott meg incel egyedekkel, akiket minden felháborít, pedig valójában csak a saját frusztrációikat vetítik ki másokra a sok céltalan és felesleges gyűlölködésükkel, támadásaikkal.

Mindenki egyetlen embernek tartozik elszámolással: saját magának. Mások véleménye olyan mint a segglyuk: mindenkinek van, de nem érdekel a másé.

Ja, és üdv a 21. században...

2021. szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
85%
Ez az emeli a férfi vonzerejét is mekkora okorseg. Miért emelné? Persze fel szokott vetülni ez a téma, de sosem érdekelt különösebben hogy a férfi 3, 10, vagy éppen 20 szexpartnert mond. Az érdekel, hogy most velem van és senki mással, mert engem szeret. A múltja meg a múltja. Inkább legyen 20 nővel előttem mint mondjuk hárommal úgy, hogy a legutóbbit nem képes elengedni.
2021. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
10%

#33 őszintén nem akarlak bántani se téged, se bármelyik másik nőt. Semmi közöm hozzád és az életedhez, de attól még az ember leírja a véleményét, főleg ha nem ért egyet a szerintem elkorcsult többséggel.


Magyarázd már el hogy régen miért volt elég egy nőnek egy férj egy életen át, de ma már váltogatni kell havi szinten? Volt egy partnered, jó volt vele, aztán hoppá, dobtad ki az ablakon, jött még egy, vele se bántad meg, hoppá ő is a kukába landokt végül, és így tovább.. Ennyire kell a változatosság? Az új férfi, új farok varázsa?? Ha majd megvolt a 15. akkor jöhet a családalapítás?


Nekem személy szerint nem kell olyan nő aki már totálisan kiégett, és tele lett lőve egy tucatnyi férfi DNS-ével. JA ÉS EGY FONTOS DOLOG. Biztos lehetsz benne hogy a nők elleni ítélkezés ha sok férfival voltak sztereotípia megszületett már réges rég. Mindennek oka van.


Végül pedig, ti nők nem azt szoktátok mondani hogy nektek nem szexpartner kell hanem kapcsokat szerelemmel? Hogy ti nem vagytok csitrik hogy összefeküdjetek fűvek fával, hanem a nagy Ő kell akit szerettek? HOPPÁ...

2021. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
85%

"miért volt elég egy nőnek egy férj egy életen át"


Régen szégyen volt elválni is. Lehet leéltek egy életet egymással úgy hogy ki nem állhatták a másikat. A szexet sen lehetett élvezettel megélni, főleg egy nőnek nem. Csak a férfiról szólt házastársi kötelesség rémlik?.


Ezt a férfi DNS hülyeségedet már megcáfoltam egy kérdésed alatt, érdekes választ nem kaptam tőled.


"Végül pedig, ti nők nem azt szoktátok mondani hogy nektek nem szexpartner kell hanem kapcsokat szerelemmel?"


Milyen nők? Kik? Mindegyiket ismered személyesen? Vagy ez a gondolat a te fejedben él, azt pedig kivetíted mindenki másra... Nem csitri, azért mert szexel élvezetből, kölcsönösen olyannal akire vágyik. Te is azzal szexelsz akivel akarsz bár a keserűséged árulkodó. HOPPÁ

2021. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
89%

#35: na itt a tipikus példája a bigott idiotizmusnak. Nem az a baj, hogy leírod a véleményed a "szerinted elkorcsosult tobbséggel" kapcsolatban (bár az már jelent valamit, hogy elismered, nem a te véleményed tükrözi a többséget), hanem az, hogy a "hited" cupa téveszmén alapul.

1. baromság amit írsz, hogy régen elég volt egy partner egy életre, ezer évek óta így megy ám mint manapság, max közben házas volt a férfi/nő, miközben szeretőket tartottak, kurváztak stb. A különbség maximum annyi, hogy akkor még nem volt internet, és sokkal kevésbé volt mindez a kirakatban.

2. Teljes tévedés, hogy az emberek azért szexelnek 1-nél több emberrel, mert a változatosság, az újdonság hajtja őket (nyilván vannak ilyenek is, de az a kisebbség). A valóság az, hogy régen ha valaki férjhez ment, megnősült, aztán jött rá, hogy hpp ez nem az igazi, de a régi bigott világban ciki lett volna elválni, hát leéltek egy életet egy szar házasságban, alkoholba menekülve, depressziósan, és/vagy szerető(ke)t tartva. Bocs, hogy manapság az embereknek van választása és nem kell beleugrani tizenévesen az első kapcsolatba és benne maradni.

3. pont senkit nem érdekel, hogy milyen nő kell vagy nem kell. Nyugodj meg, te sem kellesz értelmes nőknek, szóval nincs itt nagy gond. Ez a "tele lett lőve tucatnyi férfi DNS-ével" meg szép példája annak, hogy mennyire nincs fogalmad a kapcsolatokról, a szexről, a nőkről, de még a férfiakról sem. Te is csak egy hímsoviniszta pöcs vagy, csak épp nem férfi.

4. az utolsó mondatodra nem is akartam reagálni, mert kb úgy baromság ahogy van, de ebből is eléggé látszik, mennyire egysíkúan ostoba a gondolkodásod. Neked gondolom nincs is más szín csak a fekete meg a fehér (sőt valószínűleg azt sem tudod, hogy a fekete nem egy szín).

2021. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
10%

#37 Aranyos tőled hogy elkönyvelsz egy hímsoviniszta pöcsnek, meg miegyébnek úgy hogy közben egyáltalán nem ismersz. Oké lehet hogy a dns dolog egy teljesen kamu állítás, de akkor is nehéz hosszútávon tervezni egy olyan nővel aki még a 30-as éveiben is ott tart hogy túl van a 10.+ partneren, és gyereket se akar (persze mindenki magánügye hogy akar e).


Ja hogy nem vagyok férfi?? :o Most egy világot törtél össze bennem.. 😱

Szégyeníts meg nyugottan, ha igazad lenne se érdekelne egyáltalán.

Én sajnos nem lehetek olyan tokély mint te. Ez van.

2021. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
76%

“Egy lánynak nem rossz az ha sok fiúval szexelt már?”


A lánynak az nem rossz, csak ha ki is derül😆


Ezért az okos nők nem verik nagy dobra h hány f*szon pörögtek korabban, az okos férfiak pedig - ha jót akarnak maguknak - nem firtatják:)

2021. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!