Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak nem rossz az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem rossz az ha sok fiúval szexelt már?

Figyelt kérdés

Én barátnőmnek legalább 3 barátja volt akiről tudok. Szóval min 3 fiúval szexelt már. Nekem rossz érzés az egyrészt hogy tudom kik voltak a barátjai, a másik meg hogy volt már egy pár fiúval előttem. Úgy érzem mint egy használati tárgyat. Nekem ez rossz érzés. Neki nem az?

Más fiút ez nem zavar? Vagy fordított esetben a lányokat az hogy hány lánnyal volt előtte a barátja?


2021. szept. 14. 16:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20%

#19 Igazad van, jó az ha minden nőnek 40-100 dugópartnere van.

Régen ez szerencsére nem volt divat, de ma már természetes. No comment.

2021. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne rossz?

Olyannal voltam akit szeretek, vagy legalább vonzónak tartok, és megvan a közös szimpátia és vonzalom. Most nekem ettől szarul kellene érezném magam mert valami prűd fiúka nem tudja túltenni magát rajta, hogy az embereknek van élete? Milyen logika ez. XD

2021. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
22%

#22 Biztos lehetsz benne hogy hosszú távú kapcsolatod nem lesz ezek után. Nem fogsz tudni megmaradni senki mellett egy életen át mert már odatett egy kolónia.

Ja hogy neked ez jelenti az életet? Én kerek akkor elnézést. A nő nem úgy lett megalkotva hogy negatív következmények nélkül összefeküdjön több tucat férfival. A férfi és a nő különböznek sok dologban. Ezt meg kellene tanulni. Mindegy a te életed, a te felelősséged.

2021. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%

ezt mégis honnan veszed, hogy nem lesz hosszú távú kapcsolata?

Nekem férjem van, pedig én vagyok a 40 pasis, oszt? ő is végigdugta a fél várost :D

Amikor a másik nemi szerve van, és nincs senkid, attól még kell a szex

N

2021. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
27%
Tény, hogy egy férfi sem örül annak, ha nem tud úgy végigsétalni a város főutcáján, hogy bele ne botlana egy olyan férfi kaján vigyorába, aki megdugta a nőjét. Ez természetes. Ha valakit ez nem zavar, vagy esetleg még izgatja is, az egy cuckold.
2021. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
87%

Bocsánat, nem akarok a vitába beleszólni csak ezen megugrott a szemem.


"A nő nem úgy lett megalkotva hogy negatív következmények nélkül összefeküdjön több tucat férfival."


Milyen negatív következményeket tudsz felsorolni? A férfi oldalról pedig milyen pozitív következményekkel jár?

Ki és mikor határozta meg azokat a bizonyos negatív következményeket, várom a tudományos cikkeidet.

2021. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
69%

Örülök hogy ezt ennyiből megállapítod, pláne hogy összesen három férfival voltam egesz életemben, és isten igazából semmi közöd más szexuális életéhez. :)

Nem tudom honnan veszed a bátorságot az itelkezeshez, és okoskodáshoz nulla ismerettel.

2021. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
22%

#26 A férfiakra nincs kifejezetten pozitív hatással, de a nőkre itt az egyik.

[link]

2021. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
5%
Én sem preferálom a használt nőket, ezért rendszerint szűz vagy majdnem szűz barátnőt és szeretőket tartok.
2021. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
85%

"Úgy érzem mint egy használati tárgyat."

Nem tudom mivel sorvasztottad el az agyad ennyire, de jobbulást.

A lánnyal (meg kb az összes lány ismerősöddel) talán jobb lenne megszakitani az ismeretségedet addig, amíg ki nem szortírozod magadban, hogy miért is gondolkodsz így. Én - meg sztem egy nő sem szeretnénk egy olyan embert a köreinkben, aki titokban a legalja módon gondolkodik a női szexualitásról, és a nők értékéről.

2021. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!