Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a rossz lányokon egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rossz lányokon egy lánynak nagyon sok jó értékelése van akkor az a lány tényleg annyira jó??

Figyelt kérdés
Mindenki isteniti hogy mennyire szuper csaj. Igényes családi ház nagyon kedves és szexi. Fiatal és magyar. Ez mind igaz lenne tényleg? Én is nagyon megkivántam. Sajnos még nincs meg a jogsim, de lehet oda buszozok. Tényleg igaz az a sok jó vajon??

2020. aug. 4. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért már lehet adni.
2020. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Most hogy jön ide a jogsi? Ennyivel a nyelvvizsgát is belekeverhetnéd a dologba.
2020. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
2. válaszoló voltam. Nem voltak gondjaim a suliban. Ezt annak írom, aki privátot írogat. Szerinted kit érdekel, hogy busszal, vonattal, repülővel mész-e oda és van-e jogsid vagy nincs?
2020. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

ezt a jogsis dolgot én se értettem :))

Senki nem fog megszólni azért, ha tömegközlekedéssel mész oda, hidd el, a csajszi így is fogadni fog és elveszi a money-dat.

2020. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Vagy igen, vagy nem... az értékelések egy része önpromó, a hirdető (vagy a "menedzsere" - értsd. stricije) írja ki őket. Biztost akkor tudsz ha odamész, bár tényleg nem értem minek ehhez jogsi...
2020. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
A lányok csak azokat fogadják, akik autóval érkeznek. Busszal érkezőket nem biztos, hogy fogadnak.
2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!