Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak nem rossz az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem rossz az ha sok fiúval szexelt már?

Figyelt kérdés

Én barátnőmnek legalább 3 barátja volt akiről tudok. Szóval min 3 fiúval szexelt már. Nekem rossz érzés az egyrészt hogy tudom kik voltak a barátjai, a másik meg hogy volt már egy pár fiúval előttem. Úgy érzem mint egy használati tárgyat. Nekem ez rossz érzés. Neki nem az?

Más fiút ez nem zavar? Vagy fordított esetben a lányokat az hogy hány lánnyal volt előtte a barátja?


2021. szept. 14. 16:51
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%

"Úgy érzem mint egy használati tárgyat."


Neked hány partnered volt? Remélem saját magadra is így tekintesz, ugyanis te sen vagy különb.

2021. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 40 volt 😆N
2021. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar, de én kattant vagyok, engem az is izgat ha úgy jön át egy lány, hogy valaki előtte megdugta. :)
2021. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
15%
#12 Ha te homlokon puszilnád az egyik gyerekem 3 hétig fürdetném egyfolytában.
2021. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem.puszilgatnam a gyerekedet szentfazek
2021. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
60%
Ha annyira rossz lenne akkor nem csinálta volna ugyebár... ha a te erkölcsrendedbe a házasságig no szex fér bele akkor keress ennek megfelelő partnert valamelyik bigott szektában, sok sikert.
2021. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
89%
A te logikád alapján a szex=másik testének használata. Fel sem merül hogy 2 ember közös megegyezéssel élvezetből szexel? Akkor hogy jön ide a tágyiasítás és egymás használata? Te használod őt vagy szexeltek nagyokat mindkettőtök élvezetéért? Vagy amit te csinálsz az okés, de ha más teszi akkor az fúj,csúnya, rossz? Baromi torz értékrended lehet ezek alapján.
2021. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
6%
#15 Nem is engednék a közelükbe olyan nőt akinek már 40 férfi telelőtte a száját. Én a helyedben inkább hippóval mosnám ki minden nyílásom, és nem büszkén dicsekednék hogy megfarkalt 40 f.szi.
2021. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%

#18 inkább ne szaporodj. SOHA!

Jobb lesz a világnak.

2021. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%
Mivan, nem jut kuki? Frusztralt vagy miatta?
2021. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!