Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lánynak nem rossz az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem rossz az ha sok barátja volt és ezt tudják is róla?

Figyelt kérdés

Velem ilyen még sosem volt, hogy ismerkedtem egy lánnyal de akkor én nem voltam elég jó, de most évekkel később még is kellenék neki. Azóta volt több barátja meg ki tudja mennyi alkalmija. Kicsit megalázónak érezném azt hogy megismertük egymást azóta volt ki tudja hány fiúval mostmeg jó lennék.

Meg amúgyis nem rossz egy lánynak az ha pl tudja a családja, barátnői azt hogy sok barátja volt?


2021. dec. 5. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak a hulyek itelik ezt el
2021. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem az.
2021. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinek saját dolga, hánnyal és hogyan, viszont nekem úgy jön le, hogy ez “ha nincs ló, jó a szamár is” helyzet.

Jó kocsid van? Jól nézel ki? Vagy sokat keresel? Más miatt kötve hiszem, hogy ennyi idő után változott volna

2021. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem rossz. Azon kéne elgondolkodnod, hogy mindenki úgy éli az életét ahogy akarja és senkinek nem szabadna emiatt elítélni a másikat. Van aki egész életében egy emberrel volt együtt van olyan aki pedig sokkal. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál.
2021. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Lehet nem tudja csak mindenki kibeszéli hogy olyan tág mint egy nyugdijas hivatásos
2021. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, senkinek semmi köze ahhoz, hogy hány emberrel szexeltem már életemben. Engem sem érdekel, hogy másoknak hány partnere volt.


#5 fiatalon akármennyit szexelhetsz, ha genetikailag szűk vagy, nagyon sokáig az is maradsz. Persze ha valaki napi 5x szexel más-más partnerekkel, az azért érződik, de ilydn logika mentén annak, aki már több gyereket is szült, kráter kéne legyen a lábai között. De nincs.

2021. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

6

Szépen akartam írni hogy krvának hívják

2021. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezt úgy hívják, hogy ribantz, és jobban teszed, ha nem akarsz neki a sokadik lenni, jó eséllyel nem is az utolsó, mert téged is ugyanúgy meg fog unni, mint a többieket
2021. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz lenne.
2021. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább jó lenne.
2021. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!