Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem rossz lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem rossz lánynak lenni mert a lányt dugják meg?

Figyelt kérdés
És az apáknak is irritaló a tudat hogy a pasija dugja a lányát.
júl. 21. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Huh, te se láttál még szexi férfit. Nyilván nem vagy az, na de ne magadból indulj ki. XD
júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Minden normális nő biszexuális vagy legalább leszbikus 🤌
júl. 21. 10:42
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Azt Te nem tudod elképzelni fiúként,lányoknak az nagyon jó érzés.
júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
12 én normális hetero nő vagyok és nagyon is szexi tud lenni egy férfi test számomra. És eszméletlen tudom élvezni a szexet. Sőt ne csak a puncim dugja hanem a számat és popsim át is 😜
júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Szexi férfiként mondom csupa csupa klassz dolog van rajtunk. Eleve izmos vagyok, sportos jó kondiban, sok munka van benne. Nem tagadom undorodva nézem a kövér moslék embereket. Továbbá nincs fejfájásom, gyakorlatilag semmilyen betegségem. Intelligens vagyok, jól keresek kipróbálhatok minden klassz dolgot az életben. Mivel jól érzem magam a bőrömben nem egy búvalbaszott negatív ember vagyok így könnyen megy a humor és ebben partner sok mindenki. Bárhol mármikor tudok pisilni odakint, nem kell drága holmikra költenem mert még egy sima póló is jól áll rajtam, a nők rengeteg dolgot elnéznek rajtam így nem kell folytan a kedvükbe járni így rengeteg energiát és fölösleges beszédet megtakarítok vele. Magam szerelem az autómat, javítom meg a dolgokat így nem vagyok másokra szorulva vagy mindig van egy haver aki önzetlenül segít. Csak a sok selejt kis farkú, nyünyüke nem tapasztalja meg ezt és állítja, hogy a férfin semmi jó nincs. A női test csodálatos az tény, de nem cserélnék velük minden körülményes náluk.
júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
69%

Sejtem mire gondol a kérdező.


Szerintem arra hogy legegyszerűsítve a nők vannak középpontban összességében. A nők kapnak el könnyen intim fertőzést, a nőnek kell agyban is ott lenni és jobban ráhangolódni a szexre,a pasinak enélkül is megy. A nő testébe hatolnak be, őket jobban tárgyiasítják a szexben mint a férfit. A nőkkel szemben tobb erőszak rsik meg a szexben. Ők szülnek ők szoptatják a babákat ( nem szexuális töltetű ugyan)

júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hagyjátok hadd éljen a troll is!!!
júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jól leírtad 16os. Egyébként így van igen.
júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#16


Ez is lehet, de szerintem az ilyen gondolatok legnagyobb része onnan jön, hogy sok olyan kifejezést használunk a mindennapi beszédben, ami kifejezetten negatív töltetet kapcsol a szexbeli passzív szerephez. Mit tudom én, például megbasztak/meghúztak a vizsgán, megszopatott a főnök, stb. A kulcs az, hogy ezeket a kifejezéseket a történelem során férfiak találták ki és terjesztették el, akik nagykából a kérdezőhöz hasonlóan gondolkoztak. Aztán persze mára már a nők is átvették és használják, és ugyanúgy negatív hangsúllyal, mint mindenki más. De ettől még az jó érzés egy nőnek, ha otthon a férje szopatja meg. ;)

júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kérdező nyílván troll, provokáció miatt írta ki.
júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!