Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek igazán szub pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek igazán szub pasik, vagy csak lélekben elromlott kisfiúk vannak?

Figyelt kérdés
Imponálna, ha egy igazi férfi térdelne előttem. Elegem van az értelmetlen töcskölésből.

júl. 21. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Tehát aki nem sub az neked mond lélekben elromlott? Mindenki szemben megy veled a sztrádán.
júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1. Szerintem értelmezd a mondatot, mert nem hiszem, hogy sikerült
júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

#1 Szerintem nem arra gondol, hogy aki nem szub, az lélekben elromlott, hanem csak szimplán az a tapasztalata, hogy aki férfiként szubnak mondja magát, az mind ilyen töcsögő lelkileg teljesen elromlott ember volt.


Kedves kérdező, én értem mire gondolsz. Szerintem rengeteg ajánlatot fogsz kapni itt mindenféle embertől privátban, ezért én inkább nyilvános válaszban írom le, én pl milyen vagyok ezen a téren.


Tehát lényegében szeretem a való életben és a szexben is a férfi szerepet, szeretek olykor irányítani, hódítani és védeni is szeretem a nőt. És szexben van egyfajta szub hajlamom is, de ettől ez nem azt jelenti, hogy csak és kizárólag a szub szerepet tudom élvezni a szexben, de el kell ismernem, hogy van bennem nagyrészt ilyen is. Viszont a szexben való szub oldalam ellenére ez az egész nem hat ki az életem minden területére, tehát úgymond én is arra vágyom, hogy az életben meg mindenhol igazi férfi lehessek, és így tudjak néha egy nő előtt térdelni. Amennyiben érdekelne több részlet erről, írj nyugodtan privátot, szívesen elmondok bármit, ami érdekel.

júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező: egy igazi férfi nem szub.

Az értelmetlen töcskölés pedig abból fakad, hogy rosszul választasz partnert. Látatlanban és kontextus nélkül az sem kizárt, hogy te sem vagy egy főnyeremény, mert a kis szádat kommunikációra is használhatod és jelezheted a partnernek mi tetszik és hogy és mi nem..

júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Igazi férfi vagyok, és térdeim is működnek. Persze kell apropója legyen, hogy letérdeljek. Egy kerek fenék és formás cici még kevés. Két cici sem elegendő, ha érted mire gondolok. (Négy meg már túl sok)


#1 voltam

Orgazmuskirály

Pettingcsászár

júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem kérdező...
júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz pontosan definiálni, mi az, hogy szub. Én pl. a civil életben nem vagyok szub, elég határozott véleményem van mindenről, és szeretem, ha az van, amit én szeretnék, még ha ez nem is párosul agresszióval vagy akarnoksággal.


Szexuálisan viszont inkább szubmisszívnak mondanám magam. Ez nem az aktivitásomban nyilvánul meg, hanem abban, hogy a nők vonzereje iránti csodálatomnak köszönhetően mindig sokkal fontosabbnak tartom az ő örömüket, élevezetüket, mint a sajátomét.

júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Eszem ágában sincs!

Térdeljen csak a nő előttem, amikor leszop!

A FÉRFI

júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mondasz totál önmagadnak ellent Kérdező a kérdéseddel?

1, Kérdezed, hogy:

"Léteznek igazán szub pasik, vagy csak lélekben elromlott kisfiúk vannak?";

Aztán:

2, "Imponálna, ha egy igazi férfi térdelne előttem."


Mi a túrót is akarsz?

júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hmm :)
szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!