Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub pasik ti hogy élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub pasik ti hogy élnétek meg azt ha a dominátokat, vagy domináns csajotokat, feleségeteket megalázná egy másik csaj?

Figyelt kérdés

Vagy legyőzné valamiben amiben nagyon jó, esetleg fizikailag bántaná. Most tételezzük fel hogy segíteni nem tudnál neki, mert pl ott se lennél, és csak később tudnád meg, vagy ki lennél kötözve szóval csak szemtanú lehetnél.

Mit gondolnál a másik csajról?

Ha ezek után neked parancsolna valamit azt megtennéd, vagy ragaszkodnál az "eredeti" dominádhoz, barátnőd stb. parancsaihoz?


júl. 6. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól, vicces dinamika lenne.
júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom biztosan de hűséges vagyok és nem lenne ő kevesebb a szememben ezek után.
júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Mivel a hierarchiában bebizonyosodna, hogy felette áll, behódolnék neki. Ha nem akarna megszerezni magának, továbbra is szolgálnám az eredeti gazdámat, de ha kinyilvánítaná, hogy igényt tart rám, akkor tudomásul venném, és teljesíteném amit mond. Felizgatna, imponálna hogy meg tud szerezni még úgy is, hogy már más szolgája vagyok, dehát ez a törvény, mindig az erősebbnek kell alávetni magunkat. Természetesen bocsánatot kérnék az addigi Úrnőmtől, és megkérném lássa be hogy nem tehetek mást, hiszen a másik hölgynek nagyobb a hatalma, így mostantól ő birtokol. Továbbra is tisztelném előző gazdám, de nincs beleszólásom, ha egy alfa Úrnő szembejön és kisajátít. Ugyanígy ha aktuális dominám úgy dönt, hogy kölcsön ad szintén domináns barátnőjének, annak is alá kell vetnem magam és kiszolgálnom a vendég hölgyet is, vagy elmenni a lakására csicskának. Ez a rabszolgasors lényege. Remélem, találok hamarosan Úrnőt, aki szolgálhatok, mert gazdátlan vagyok.
júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiállnék érte.
júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már megint a történetmesélő képzelgéseinek a 215. verziója...
júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!