Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub pasik ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub pasik ti hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a dominátokat a főnöke durván elfenekelte, engedetlenség miatt?

Figyelt kérdés
Szóval nem switch a dominátok, hanem kimondottan domina, amit mindíg is hangoztatott és tudatosított bennetek. Viszont van egy főnöke a munkahelyén akinek ha nem engedelmeskedik kikap tőle, és egyszer ezt megtudnátok, meglátnátok. Mit gondolnátok ezek után a dominátokról, és mennyire vennétek komolyan?
júl. 18. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem switch és nem õ akartam, akkor ez sima erõszak lenne. Ha az én dominám, ha nem, ennek ahhoz semmi köze. Ilyent nyilván egy fõnök, vagy munkatárs, vagy bárki nem csinálhat. Lássuk be, ez csak a te fantáziádban valószerû.


Ha viszont kiderülne, hogy van egy Dom partnere (ott meg az teljesen irreleváns hogy a fõnöke) és nem szólt róla, csak véletlenül tudtam meg, úgy élném meg, hogy nem bízott meg bennem, amiért nem beszélte meg velem. Egyrészt akkor de, márpedig switch, bármit hangoztatott. De ezt is miért kellett volna letagadnia? És ha erre vágyik, akkor miért nem nekem szólt elõször?

júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Agyon vernèm az illetőt
júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1

Most nyilván ez csak fantázia kérdés. Lehet hogy pl kénytelen belemenni mert a főnöke megzsarolta.


Mondjuk azért nem szólt erről, mert téged uralni akart. És úgy hogy azt érezd neki egy megtörhetetlen uralma van. És csak később került olyan helyzetbe amiért a főnöke elverte a seggét.

júl. 18. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Jesszus, már megint...
júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs nő, aki csak domina lenne, mind szub is valahol, ez férfitól függ, hogy ki mit hoz ki belőle.
júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!