Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon élvezem, ahogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon élvezem, ahogy egy nő meglovagol, akkor szub hajlamom van, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Alapvetően mindig is dominánsnak gondoltam magam, úgy is viselkedek szerintem szexben is. Viszont a jelenlegi párkapcsolatomban a barátnőm tökéletesítette a lovaglási technikáját, és úgy meglovagol minden alkalommal, hogy teljes mámorban vagyok. Az elején még szerettem én irányítani ebben a pózban is, emelgettem, stb, viszont mostanában azt vettem észre, hogy egyre többet hagyom, hogy ő irányítson ebbe a pózba és ledomináljon egy kicsit. Régebben ebben a pózban el sem tudtam élvezni (exeimmel, lehet ők nem csinálták jól), most vele pedig van, hogy 2 percig alig bírom, és kivégez ebben a pózban. Szerintetek van egy enyhe elnyomott szub hajlamom, vagy teljesen normális, ha nagyon jól lovagol a csaj? 29f

jún. 8. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egyáltalán nem szub hajlamra vall. Sőt, a meglovagolt fél annyiból dominánsabb is, hogy ő csak kényelmesen élvezi, amíg a csaj combizomból dolgozik rajta, ezzel mindegy kiszolgálva őt. Én se vagyok szub, de nagyon odavagyok érte, ha egy szép nő lovagol rajtam.
jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem sub dolog
jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Sőt, a meglovagolt fél annyiból dominánsabb is, hogy ő csak kényelmesen élvezi, amíg a csaj combizomból dolgozik rajta, ezzel mindegy kiszolgálva őt. "

Érdekes szempont ez is, erre nem is gondoltam.

jún. 8. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!