Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire figyeljek oda? Normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sergio Sergio kérdése:

Mire figyeljek oda? Normális ha kicsit izgulok?

Figyelt kérdés
Rosszlányok nevű oldalról beszéltem egy hölggyel és szombaton életembe először leszek prostival, viszont munkatársam szerint vigyáznak azokkal akik a saját lakásukban fogadnak mert vagy nem az nyit ajtót akit a fotókon is látok, vagy van ott egy pasi is aki előtt tejelni kell aztán mehet a menet.
jún. 4. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársadbol vagy az alkohol vagy az irigység beszélt (esetleg mindkettö). Alaptalan hülyeségeket böfögött.
jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"van ott egy pasi is aki előtt tejelni kell"

Ez hülyeség, én már nem is tudom, hanyszor fordultam meg ilyen lányoknál (30-szor minimum), de egyszer se történt hasonló.


"nem az nyit ajtót akit a fotókon is látok"

Ez viszont reális lehetőség. Épp ezért a sok értékeléssel rendelkező, és azokat engedélyező hirdetőkhöz érdemes egy kezdőnek mennie.

jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ilyenből csak 1 rossz tapasztalatom van de ott a "sex" volt a probléma nem a lány vagy az említett strici aki amúgy nem is volt.


Sajnos telót vinni kell,mert a cimet,kapu csengőt csak a finissben mondjameg.(nyilván)

Én mindig kp-t vittem előre megbeszélt öszeget. Csak azt még tárcát sem.

Ha neccesnek éreztem a kőrnyéket (óbuda) vittem rugós kést,biztos ami biztos.


Ha nem az nyitna ajtót akivel beszéltem akkor nyúlcipő.

jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van olyan is, aki 5 perc után közli, hogy hűha, baj van, most menned kell mert balhé lesz. Van olyan is, aki atturja a cuccod, amíg fürdesz. Szóval furdeshez pénztárcát kell vinni..
jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Itthon megfürdök reggel, azt mondta neki ígyis jó, viszont a pénztárcán agyalok hová dugjam vagy itthon hagyjam-e...
jún. 4. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Hagyd otthon.

Hmmm fürdés. Necces rész. Eddig 1 "lány" igaziból travi mondta hogy nem kell fürdenem. Addig és azutan minden igazi lány elküldőtt fürdeni...igényesség alap. De ha már ott vagyok egy faszicsajnál elősszőr de nem utoljára.

Szerintem hívd vissza és kérdezd mwghogy együttfürdés előtte utána?

Ebben ( is) menj tutira. Mármint,hogy tiszta a csajszi.

jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lesz óvszer de tartok tőle nehogy elkapjak valamit😃Vagy óvszerrel kicsi az esélye?? Azt mondta a csaj hogy mire odaérek Ő is normálisan kész lesz ahogy azt kell
jún. 4. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet baj ha kinyalod.
jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehogy nyalom...Azon is gondolkozom hogy a natúr franciát hagyjam-e...
jún. 4. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Azzal is lehet gond😃
jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!