Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elegem van, ki lehet ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, ki lehet ezt kapcsolni vagy elmúlik? Normális életet akarok élni.

Figyelt kérdés
Szerencsés voltam a sulis időszakaim alatt, nagyon intelligens és szép lány partnereim voltak. Most is de most tartós, és a legkomolyabb kapcsolatban vagyok egy okos és elkepesztően szexi lánnyal. Viszont nem akar elmúlni egy érzés amiről azt hittel majd ekkorra magától elillan. Ha a közelembe kerül, pl elsétál mellettem a strandon vagy a boltban egy szexi lány főleg nyáron, szinte elkezdem érezni az illatát, érzem szinte a bőre tapintásának érzését a fejemben és a pulzusom is emelkedni kezd, egy mély levegőt kell vegyek, hogy nyugi nyugi... Nem akarok ilyeneket érezni más irányába, hogy kapcsoljam ki? Csodálatos nő vár otthon. Miért érzem ezt más szép lányok közelében, el fog ez múlni? Kikapcsolható? Vagy ez van, ilyen az élet? F.
jún. 6. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ki lehet kapcsolni. Sok türelemmel. (Kb 40...50 év türelem:-) Utána már simán megy.

Röviden: Igen. Ez van.

jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez a bizonyitek arra hogy az ember egy ket labon jaro állat

Biologia

Párosodnál minden nősténnyel

Magyarul: minden jó csajt megba*sznál

jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Te tulajdonképpen dicsekedni szerettél volna? Mert úgy hangzik.. Mint a rabbi a gyóntatószékben.
jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Tehát ha jól értem, kezded megunni a "szexi" barátnődet. Amúgy meg teljesen normális, ha idegen csajokra is feláll, de ha szerelmes vagy, akkor nem fogsz más után vágyakozni, csak konstatálni, hogy jó a segge stb.
jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudod ki kapcsolni aki azt mondja igen az hazudik
jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dicsekedni? Miért itt csak ronda és kisfarkú pasik lelhetnek válaszokra? Bocsi nem tudtam, hogy csak a "kitaszítottak" kérdezhetnek itt...
jún. 6. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Az én válaszom is az hogy ezt lehetetlen kikapcsolni törődj bele ilyen vagy! Én is ezt tettem
jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Mire megöregszel, elmúlik ez az érzés. Még hiányozni is fog! :)
jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad egyedül! Szerintem nagyon sokan vagyunk ezzel így! Én is… :( Nagyon nehéz, tudom… :/
jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert mikor még nem volt tartós kapcsolatod, hanem vadásztál, olyankor ennyire rá voltál pörögve a nőkre. Most, hogy megvan a “tökéletes” nő, mostantól tudatosan meg kell tartóztatnod magad, s mindig arra gondolni, hogy nem kell pl az a boltból, mert mindent megkapsz otthon és alapból elvből se. Le kell tudatosan szokni az ilyenekről!
jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!