Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elegem van, ki lehet ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, ki lehet ezt kapcsolni vagy elmúlik? Normális életet akarok élni.

Figyelt kérdés
Szerencsés voltam a sulis időszakaim alatt, nagyon intelligens és szép lány partnereim voltak. Most is de most tartós, és a legkomolyabb kapcsolatban vagyok egy okos és elkepesztően szexi lánnyal. Viszont nem akar elmúlni egy érzés amiről azt hittel majd ekkorra magától elillan. Ha a közelembe kerül, pl elsétál mellettem a strandon vagy a boltban egy szexi lány főleg nyáron, szinte elkezdem érezni az illatát, érzem szinte a bőre tapintásának érzését a fejemben és a pulzusom is emelkedni kezd, egy mély levegőt kell vegyek, hogy nyugi nyugi... Nem akarok ilyeneket érezni más irányába, hogy kapcsoljam ki? Csodálatos nő vár otthon. Miért érzem ezt más szép lányok közelében, el fog ez múlni? Kikapcsolható? Vagy ez van, ilyen az élet? F.
jún. 6. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

45éves férfi vagyok

Ki kapcsolni nem lehet

Tavasz, nyár ilyenkor még erösebb ez az érzés, enyhülni tényleg csak 40év felett.


Ha ezzel tudok segíteni

Volt olyan Szex kapcsolatom ahol minden sikerült átélnem

És azt is amire gondolni se mertem volna akkor még.

4évig tartott ez a kapcsolat, ez idő alatt voltam 100% a melóban hatékony és egyáltalán eszembe se jutott a szex, csak mikor őt láttam hallottam.

Az élet fintora csak szexben passzoltunk egymással, semmi másban.

jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!