Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlteng bennem a tesztoszteron...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlteng bennem a tesztoszteron vagy ennyire durva 1.5 év szex és intimitás nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyjából a cím.

Nőként vagyok full kanos sokszor, és bár szeretem a szabadságot amit a szingliség ad, ez azért most már kezd sok lenni. Ez nem egy szexhirdetés, csupán érdekel, hogy többi nőtársam hogyan viseli/viselte a huzamosabb szingli létet.



júl. 18. 23:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Termel, de nem ettől vagy kanos kisfiú.


"A tesztoszteron a legfontosabb férfi nemi hormon."


Fogalmatlan idióta.

júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
És a nők is termelik.
júl. 19. 00:52
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
De nem attól leszel "kanos". Epic fail, broszki.
júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor mitől doktor ú?
júl. 19. 00:55
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Nőknél az emelkedett tesztoszteronszint legjellemzőbb jelei a következők:


Nézd a 6. sort: Libidócsökkenés


menstruációs zavarok,

fokozott szőrnövekedés,

aknés, pattanásos, zsíros bőr,

hajhullás,

a testalkat megváltozása, súlygyarapodás,

libidócsökkenés,

alvászavarok,

hangulatváltozások.

júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ha hülye gondolat, de miért fontos tudni pontosan melyik hormon(ok) okozzák ezt az állapotot nálad? Teljesen egészséges dolog a szexuális vágy. És nyilván ha ezt nincs kivel megélni, akkor ez fokozódik. Ilyen egyszerű, szerintem.☺️

Szingli nő vagy, vágysz a szexre, de nem bárkivel, pont.:)

júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

16: te tényleg ennyire naiv vagy, hogy ez egy nő? Gazdagon van benne tesztoszteron, fiúka. Ír ilyet egy kiscsaj, aki intimitásra vágyik, miközben full ostoba.


Nem.



"Broszki, konkrétan az első mondatban írja, hogy a női szervezet is termel tesztot.


Hupszi, de azért nice try. Máskor olvass picit többet.


PUszi"

júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

8. Ez annyira nem helytelen, amit a kérdező ír



Évek óta sportoló nő vagyok, aki a hormonokkal foglalkozik és szervi problémákat gyógyít. Nem vagyok orvos, szimplán tájékozódom és alkalmazom az ismereteket, eddig sikeresen.



A nők is rendelkeznek tesztoszteronnal. Egy hormonális probléma által bennük is lehet több tesztoszteron és igen, ilyenkor szó szerint kanosak is lehetnek. N3kem is picit emelkedett, nem írom le a tüneteket de biztosan az.


Egyik hölgy ismerősömnek testepito. Nagyon könnyen izmosodik, magasabb a tesztoszteron szintje is. Nincs menzesz most és valamennyire szőrösebb mint szokott.


Olyat ne állíts, amiről nem tudod micsoda.


Olvass, tájékozódj!

júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ilyen ez utolsó, de az ilyeneken csak nevetni szabad
júl. 19. 10:12
 20/20 anonim ***** válasza:
65%

17.


Olvasd el amit írtam, okoska!

júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!