Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan srácok akik több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan srácok akik több menetesek, azoknak valóban magasabb a tesztoszteron szintjük?

Figyelt kérdés
Most olyanokra értem, akik egymás után akarnak meg tudnak is mondunk 3x is szexelni.

júl. 5. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalembereknél senki nem mér tesztoszteron szintet. Vagy igen, vagy nem.
júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
sehogy,mondd meg nekik neked erre szükséged van,barátnő nincs gondolom és ők is maszturbáltak fiatalon,nem kell ezt szégyelni
júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem korfüggő, az orvostudomány csodákra képes :)
júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a pillanatnyi állapotod ami meghatározza a képességeidet: kipihentség, stresszmentesség, alkoholmentesség stb.

No meg a partner szimpátiája...

Én általában egy igen gyors, majd egy elhúzható menetre vagyok hitelesítve, esetleg egy harmadik levezetőnek...

De egyszer összejöttem egy nem túl szép, de annál vonzóbb nővel: 7 menetet bírtam, és ha ő nem készült volna ki, lehet hogy +1 még belefért volna.

Azóta sem volt ilyen.

júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, függ tőle.
júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én általában egy jó hosszú menet párti vagyok és utána elég is. Viszont volt olyan barátnőm akivel tényleg csak szexelni jártunk össze és ott nekem is ilyen 7 menet ment szinte egyhuzamba. Valószínűleg nem mindegy kivel vagy és miért jöttök össze. Meg nem mindegy hogy baszni vagy szeretkezni fogtok. Benne van e a lelked vagy csak a tested. Ha csak testileg vagy ott akkor több menet is belefér tapasztalatom szerint.
júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal igen, bár én sosem bírtam fiatalon sem a második menetetet, ha ki is erőltettük, sosem volt annyira beton merevedésem, mint az elsőnél. Minden más férfias, egészséges rajtam, az elsőnél mindig rendesen feláll. Franc sem mért tesztoszteront. Most nem is hiányozna már, hogy túl sokat kívánjam, mert a barátnőm sokszor hamarabb elélvez mint én, és utána már nem tudja folytatni.
júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
nem vagyok irígy! én a minőségre megyek. én 1x lövök, menne a 2 de elég. a partneremre fókuszálok. neki, nekik ment több. a max. 5 volt. de pasiknál a 7 nem megszokott.
júl. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mindentvagysemmit ***** válasza:
73%
Nem a menetszám a lényeg, hanem a minőség! Én 1x szoktam de az 3/4 órás minőségi, intenzív. F50
júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg igen. Nem szabad kihagyni ablábnapot. A comb izom több tesztoszteront termel mint a herék. 30F
júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!