Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet lecsillapodna az "érdekl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet lecsillapodna az "érdeklődése" más nők iránt, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel ismerkedési fázisban vagyunk kb. 2,5 hónapja, de még nem volt szex, csak előjáték, magyarul még nem élvezett el velem/bennem/rajtam/általam. Aztán észrevettem, hogy amikor randizni megyünk sokszor elég feltűnően elmereng a tekintete más nőkön, ez a szintű érdeklődése más lányok iránt számomra már zavaró. Nem csak vet egy-két pillantást, sokszor percekig követ lányokat a tekintetével, mustrálja őket előlről, hátulról, ha éppen űlünk valahol. Úgy gondolnám, főleg mivel még friss a dolog nem kellene ennyire érdeklődjön mások iránt, legalább a jelenlétemben. Állítása szerint nem nőcsábász típus, jópár hónapja nem volt senkivel. Arra gondoltam, vajon, ha kielégíteném végre a vágyait kicsit lecsillapodna-e?

Gondolom így a tesztoszteron szintje az egekben van, talán ez is lehet az ok?

Vagy ez mindegy, aki ilyen bámulós típus az ilyen is marad? :/ Esetleg nem vonzódik hozzám eléggé, nem kötöm le eléggé az érdeklődését.

26L 27F



jún. 17. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Bocs, de nem írtad el az életkorotokat??? 2.5 hónapja járogattok de még nem volt szex... ez 16 és 17 évesen még okés, de húszonévesen???

Amúgy meg, szeme az után is lesz, hogy már búboltatok. Vakságot, nem hűséget! Inkább szorongást olvasok ki a soraidból, aki mindent is jelnek vél, rettegve attól, hogy elhagyják, félrelépnek. S ne "szükségből" elégíts ki valakit, hanem azért mert kívánod, mert örömet akarsz szerezni, mert jólesik!

jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
most szabadulj még meg tőle!
jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, de nekem ez baromi pofátlan dolog, úgymond semmibe vesz, hogy más nőket nézeget amikor vele vagy. Kétlem, hogy egy közös elélvezés után ez csillapodna. Ugyan úgy meg fog nézni másokat is. Tapasztalat…

Hmm… nem “nőcsábász” típus? Én pedig feltaláltam a kontaktlencsét. Klassz ugye?

27N

jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Nincstovább ***** válasza:
100%
A-am, kisszívem. Ha jót akarsz magadnak, akkor nem foglalkozol Sasgézával. Ez nem fog változni, sőt, amint biztosnak érzi a pozícióját, még rosszabb lesz. Szerintem jelezd neki, hogy ez zavaró, ha meg ezután is így viselkedik, hagyd ott a picsába. Azért randiztok, hogy téged nézzen, ne pedig más nőket. Ez nyilvános megalázás, csak úgy mondanám a gyengébbek kedvéért😏
jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Erre mondta anyám hogy hűséget fogadtam, vakságot nem!
jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5: persze, ezt értem. De mekkora tiszteletlenség már a nővel szemben, hogy ott vagy mellette, és más nőket nézegetsz… neked milyen lenne, ha a barátnőd/feleséged mikor elmentek fagyizni/vacsorázni/boltba/moziba stb, más férfiakat bámulna folyamatosan, csorgatná a nyálát, szinte majd kiesne a szeme ahogyan nézi, látod rajta hogy a többi férfi izmait stb nézi, te meg ott vagy mellette…

Ilyenkor teszem össze a két kezemet, hogy nekem normális párom van…

27N

jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#5, hát azért szerintem nem teljesen erre gondolt, mert ez kimeríti így a nettó parasztság szintjét, ami a kérdezővel történik. Én is megnézem a nőket ha nincs ott a feleségem, de ha jelen van, akkor nem verem ki szemmel, mint ahogy ő rajta sem látom, hogy bendzsózna gondolatban más férfiakra.


Kérdező, én hagynám ezt, még ha 10 éves házasok lennétek, akkor talán, de még akkor se nagyon lenne tiszteletreméltó. 2,5 hónap meg hát, na. Szerintem nem vagy az esete, csak még nem mondta meg neked, kivárja még a kapuralövést talán. De ha erre menne, már megtette volna. Vagy be van szarva a szextől, de akkor miért nézne más nőket ilyen kidülledő szemgolyókkal.

jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Amúgy ő olyan, hogy minden apróságot észrevesz, elemezgeti az embereket általában, ahogy észrevettem.

Hát, hogy nem lennék az esete nem hiszem, mindig dicsér, hogy milyen csinos vagyok, milyen vonzerőm van, sűrűn megérint, puszilgat, simogat, mindenre emlékszik, amit mondok neki, mindig a kedvemben akar járni.

jún. 17. 21:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezért sem tudom mire vélni, hogy néha úgy rátapad a szeme más nőkre. De csak, amikor ülünk és bámészkodik a távolba. Állítása szerint csak elbambult és ő nem volt tudatában, hogy bárkit megnézett volna úgy.
jún. 17. 21:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezt kampányidőszaknak hívják, ilyenkor minden szép és minden jó, mert meg akarjuk szerezni a másikat csúnyán fogalmazva. Persze, hogy a legjobb énünket mutatjuk, az ágyban pedig megy a lepedőakrobatika.


Az első mondatod a 8-as válaszban pedig távol áll a nők mustrálásától, meg a leírásod 3/4-től. Hidd el nem azt nézi egy nőn percekig, hogy színdinamikai szempontból passzol-e a hajráf a felsőjéhez, vagy vajon milyen stílusirányzatnak felel meg az öltözéke, vagy milyen jó fodrásza lehet, vagy az üdítő, amit iszik, annak a cégnek van-e leányvállalata, netán anyacége.

jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!