Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet lecsillapodna az "érdekl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet lecsillapodna az "érdeklődése" más nők iránt, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel ismerkedési fázisban vagyunk kb. 2,5 hónapja, de még nem volt szex, csak előjáték, magyarul még nem élvezett el velem/bennem/rajtam/általam. Aztán észrevettem, hogy amikor randizni megyünk sokszor elég feltűnően elmereng a tekintete más nőkön, ez a szintű érdeklődése más lányok iránt számomra már zavaró. Nem csak vet egy-két pillantást, sokszor percekig követ lányokat a tekintetével, mustrálja őket előlről, hátulról, ha éppen űlünk valahol. Úgy gondolnám, főleg mivel még friss a dolog nem kellene ennyire érdeklődjön mások iránt, legalább a jelenlétemben. Állítása szerint nem nőcsábász típus, jópár hónapja nem volt senkivel. Arra gondoltam, vajon, ha kielégíteném végre a vágyait kicsit lecsillapodna-e?

Gondolom így a tesztoszteron szintje az egekben van, talán ez is lehet az ok?

Vagy ez mindegy, aki ilyen bámulós típus az ilyen is marad? :/ Esetleg nem vonzódik hozzám eléggé, nem kötöm le eléggé az érdeklődését.

26L 27F



jún. 17. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Állítása szerint csak elbambult és ő nem volt tudatában, hogy bárkit megnézett volna úgy."


27 évesen ez már gázos szöveg, talán még 17 évesen elő tudja adni egy másodikos gimis lánynak. Sorra mindig a nők irányába bambul el vissza-visszatérő mindent kielemző tekintettel. :D Vagy pedig atom pancser és nem tudja hogy mit mikor hol miért. Én inkább a kérdésed leírását tartom valósabbnak, mert most picit elkezdted talán megmagyarázni magadnak, hogy "hát nincs is akkora gáz talán, csak elbambult". Hanyadszor is? Percekre? Mustrálja? Követi? És szerinte elbambult, értem.

jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha kicsit próbálom mélyebben értelmezni a kérdést, az aktus miért nem történt még meg 2,5 hónap alatt? Azért azt is vegyük figyelembe, hogy zárt ajtókon egy férfi sem fog kopogtatni, tehát lehet úgy érzi, hogy már kicsit hosszú ez a nem történt meg az aktus dolog. Alapvetően kinek az oldala miatt nem történt még meg? Mert ha te húzod mint a tésztát, akkor lehet igen, hogy ő már kezd kifele tekintgetni mert itt nincs semmi. Lehet igen, ha lefekdünél vele akkor egyértelműbb lenne számára is, hogy ebből lehet kapcsolat. Aztán lehet megpattan utána mert megvolt a kapuralövés, de ez már a sokadik lehet. Vagy bevállalod, vagy nem.
jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lehet igen próbálom mentegetni magam előtt is. De mindenki olyan szöveggel jön az ismerőseim közül, hogy nincs ezzel gond, én reagálom túl. Én nem akartam még, mivel úgy éreztem még nincs itt az ideje, szerettem volna még jobban megismerni.
jún. 17. 22:54
 14/14 anonim ***** válasza:
2,5 hónap alatt szerintem meg lett beszélve minden. A szexben is részben megismered őt. Ennél úgyis komolyabb ismerkedés a közös élet, na ott jön ki minden jó és rossz.
jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!