Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha napi 3-4x is szükséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha napi 3-4x is szükséges önkielégítést végeznem az azért van, mert sok bennem a tesztoszteron? 25/F

Figyelt kérdés

júl. 4. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Sok. Nekem kevés, csak 1x tudom megdugni a nőmet naponta. Ki nyert?
júl. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nincs nőm. Viszont rendkívül kanos vagyok. Előfordul pl munkahelyen is, hogy kávészünetben kimegyek a WC-be, a telefonon nézek valami erotikus dolgot és beleverem a wc kagylóba.


A legtöbb napi 9 volt.

júl. 4. 03:17
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Magas vérnyomàs, plusz valszeg ez a kényszercselekvésed.


Nekem a legtöbb egy nap 20 volt...

júl. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normál, de a tesztoszteronnak lehet hozzá köze. 3x én is kiverem naponta. Kényszercselekvésnek ezt még nem mondanám.
júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abban a korban vagy, amikor ez még tök normális. Főleg ha nincs partnered és leginkább csak ez jár a fejedben.

Ugyan én nő vagyok, de amikor hasonló korú voltam, mint most te, én még akkor is jártam ki masztizni a mosdóba a munkahelyen, amikor éppen volt pasim, és kielégítő nemi életem.

Ahogy öregszel, ez majd csillapodni fog.

júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mindentvagysemmit ***** válasza:
Unatkozol
júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!