Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogyan reagáltok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan reagáltok arra, ha a pasitoknak, férjeteknek merevedési gondjai vannak, rendszeresen akár?

Figyelt kérdés
Főleg az olyanok érdekelnek, akik hosszú párkapcsolatban élnek, és előtte jól ment minden. Aztán ha bármilyen okból néhányszor megtörténik, hogy nem áll fel neki, vagy lelankad, bármilyen okból kifolyólag, mire gondoltok? Megértőek vagytok, hogy a stressztől, fáradtságtól lehet? Esetleg gyanakodni kezdtek? Vagy egyből arra gondoltok, hogy impotens lúzer? Magatokban keresitek a problémát? Kb 30-40 éves korosztályra gondolok, tehát amikor még a kor nem kéne gondot okozzon.

júl. 16. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván furcsa lenne.
júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

40-es pár vagyunk.

Nálunk sajnos volt ilyen gond. Persze az volt az első gondolatom, hogy már nem kíván engem, megunt stb. Aztán rengeteg beszélgetés után elment orvoshoz. Pschihes gondjai voltak amit szerencsére szakember nélkül is megoldottunk, közösen. Végig mellette voltam, türelmes voltam, megértő. Részleges merevedési gondjai voltak 1,5 évbe telt de mostmár 100% tökéletesen működik.

júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak gondok, végül orvoshoz mentünk. Pajzsmirigy alulműködés volt. De én is megértő voltam, átvészeltük.
júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van érzelmi kötelék ott KÖZÖSEN megbeszélik és KÖZÖSEN keresnek rá megoldást, megértően fogadják. Ahol az érzelmi rész már ellaposodott, elszürkült, ott megy a vádaskodás, számonkérés.
júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Megértőek vagytok, hogy a stressztől, fáradtságtól lehet? Esetleg gyanakodni kezdtek? Vagy egyből arra gondoltok, hogy impotens lúzer? Magatokban keresitek a problémát?



Mi az az,hogy "impotens lúzer"?

Szerinted aki 30 évet lehúzott valakivel akivel közösen építették fel az életüket és valszinű közös gyerekeik is vannak,az ennyivel elintézi??

Mert ha igen,akkor marha nagy gondok vannak!!

Nem gondolni kell valamit,hanem megbeszélni a problémákat és segíteni egymásnak!!

júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

“Szerinted aki 30 évet lehúzott valakivel akivel közösen építették fel az életüket és valszinű közös gyerekeik is vannak,az ennyivel elintézi??”

Akár igen. De nem 30 éves kapcsolatokról írtam, hanem 30 éves korosztalyról.

Köszi a válaszokat!

júl. 17. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég sokáig tartott,mire tudtunk róla beszèlni.Aztán maga mondta,hogy nincs szervi baja,minden a fejben dől el,és változtatnia kellenne az életmódján.Ugyanakkor vettem neki egy természetes növényi alapú étrendkiegészítőt,szerencsére szedi,pedig nagyon ellenne van az ilyesmiknek.

Sokàig magamban kerestem a problèmát-kicsit még most is.

júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!