Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én fogok ki rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fogok ki rendszeresen ilyen csajokat, vagy a snapen tényleg már csak a kép eladós csipàk vannak?

Figyelt kérdés
Akik persze ahhoz már nem elég bátrak hogy mondjuk kézzel megràngassàk. Egészségesen perverz csajokkal hol lehet így beszélgetni?
júl. 16. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
De amúgy azoktól vesz valaki képet hogy ennyire hirdetik? Persze a legtöbb nem is csaj hanem pasi és hátha le tud húzni valakit
júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ezen én is gondolkodtam. Ugye a kapitalizmus óta tudjuk, hogy kínálat kereslet. De valaki tényleg vesz? Meg a másik kedvenc, hogy lecccci utalj, mert haza kell jutnom.....egy???
júl. 16. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ismerősöktől is ugyanezeket hallom.

Amúgy az ilyen oldalakon nincs valamiféle felhasználó jelentési lehetőség?

júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eladós csipàk? Az mi a f@szom...
júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy lúzer. Mi ez a "csipák, b meg, ez nagyon gáz.
júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos jól látod. De már nem csak ott, hanem mindenhol ez megy. Régebben még itt is lehetett találni csajokat, de már itt is mindegyik csak képet, meg bugyit akar eladni. Személyes találkozóban már nincsenek benne.


Sajnos sok az ostoba, töketlen, beszari, impotens, stb. faszi, akik iganis fizetnek ilyenekért a csajoknak. Mert személyesen nem tudnak velük mit kezdeni.

júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6-ra „Mert személyesen nem tudnak velük mit kezdeni.”

Esély nélkül nehéz bármit is kezdeni.

Az ilyen pótmegoldásokkal meg legalább úgy érzik, hogy a pénzükön kívül nincs minden veszve.

júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#4 #5. Azt hogy nem értitek a mozaik szó fogalmát vagy a szlengetbmint olyan az nem az én gyengeségem. Illetve az oldal cenzuràja is szab némi gàtat, de a kedvetekért : pic**àk. Így jó?
júl. 16. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!