Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi lehet az orális szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet az orális szexet rendszeresen végző párok aránya?

Figyelt kérdés
jún. 30. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
90%.
jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem anélkül nem is nagyon működik egy rendes párkapcsolat, ahol nincs szopás, meg nyalás.. Valahogy ez hozzátartozik.
jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha párok, akkor közel 100%. Csak a csicskák tűrik el a finnyás másik felet!
jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kölcsönösséget feltételez a kérdés, akkor alacsonyabb az arány, mint gondolnátok.
jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3# Ha csak misszionáriusba tolják, egy idő után könnyen egyhangúvá, unalmassá válik. Szerintem teljes általános kellene, hogy legyen az orálszex, de egyébként ha fenékbe csinálják, azzal sincsen semmi baj, sőt...
jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jól működő párkapcsolatban viszonzásos alapon megy az orális szex és az anális szex is néha befigyel. De ez csak saját vélemény. Próbálja ki mindenki. 😉😉
jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 De hadd döntse már el mindenki magának, hogy mi fér bele nála, ne te mondd meg, hogy más pároknál mi legyen az általános. Én is magyarázhatnék ennyi erővel, hogy miért nem alap mindenkinél, hogy a nő időnként megcsinálja a férfit egy dildóval (gyanítom, hogy amikor análra buzdítasz, nem ez a felállás lebeg a szemeid előtt), csak mert engem az izgat, de pont semmi közöm mások szexuális életéhez...
jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Simán! Nekem az is belefér. Minden megengedett. (jó, mondjuk a kakiszex undi, de azon kívül bármi. Szerintem az orál hozzátartozik. Csak a társadalom ránkteszi a gátlásokat. Ezt kell levetkőzni. Ha máshogy nem megy, vaksötétben, úgy felszabadultabb az ember.
jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, hogy minden megengedett, csak az lenne a minimum, hogy az mindkét felet érdekelje, ne a szájukat húzva menjenek bele dolgokba egymás unszolására, mert annak az lesz a vége, hogy nyűgként fogják megélni a szexet. Orállal kapcsolatban kb. semmiféle társadalmi szintű averzió nincs, itt is mindenki prűdnek van titulálva, aki nem szereti, pedig egyéni preferencia kérdése. Oké, hogy te ilyen nyitott meg kísérletező típus vagy, de mindenki mást vár a szextől, nem ugyanúgy éljük meg, és ez alkati kérdés is, nem kell jobban tudni más felnőtt emberek helyett, hogy mire van szükségük.
jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!