Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem akar orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar orálisan kielégíteni, viszont elvárja, hogy én rendszeresen orálozzak neki. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

jan. 17. 00:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan indok, ami miatt vele maradnak.
jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen ezzel. Keress olyat, aki szívesen csinálja. Vagyunk egy páran...
jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Én is inkább kézzel csinálom, ettől legalább el is élvez. Hiába nyaldosnám attól nem sikerülne, 48F
jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok ilyen helyzetben, mert ha az első ilyen alkalom után nem mozgosítja magát a pasi, kidobom!
jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem szeretem, ha nem kölcsönös valami, amire mind a ketten vágynunk a másik féltől, pláne, hogy nem egy furának hangzó dologról van szó.

Nekem rosszul esne, ha a párom nem szopna le, de ELVÁRNÁ, hogy kinyaljam. Pedig azt a részét szeretem jobban, az orálnak, amikor én nyalok.

jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsoaltban, tobbet soha
jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudok ilyenről, és szerintem gáz. Alap a kölcsönösség, meg olyan nincs, hogy a nőnek ne legyen jó :) Hagyd ott!
jan. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem annyira egyértelmű szerintem. Ha előtte se csinálta senkinek mert nem szereti akkor szerintem undorító erőltetni,hogy csinálja sőt ez az egész valamit valamiért dolog is full gáz. Viszont ha előtte folyamatosan csinálta másoknak de neked valamiért nem akkor jogos a "kiakadás".
jan. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordított volt a helyzet. Véget is vetettem a dolognak. f.
jan. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Férfiaknak nagyobb szükséglet a rendszeres ürítés.
jan. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!