Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendszeresen találkozok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen találkozok olyannal aki ellenkező neműnek adja ki itt magát az oldalon, az ember nem hülye azért leesik neki hogy nem egy csajjal beszél stb. de még annak áll feljebb aki hazudik.. Miért jó ez? 26/F

Figyelt kérdés

júl. 14. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ezt én is Szeretném tudni.

Nagyon nagy gázok vannak fejben hogy ennyire tud valaki unatkozni vagy nem tudom ezzel mi a célja.

júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a balek akinek nem tűnik fel
júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nálam is próbálkozott valaki, aki egy 17 éves lánynak adta ki magát, és tanácsot kért, kifaggatott mindenről. Csak pár üzenetváltás után esett le, hogy valójában egy felnőtt férfival írogatok…

N

júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy képet akar a farkadról
júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha van, hogy belefutok ilyenbe. Szerintem több oka van:

1, Rejtetten homi;

2, Unatkozik;

3, Élvezi, hogy mást szívat, holott önmagát égeti a legjobban így;

4, Figyelemfelhívás;

5, Alapból fedélzeti problémás az egyed.


A lényeg, hogy mindig az "ilyenek" okozzák a legnagyobb bajt, de nem a másiknak, hanem önmaguknak:):).

júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésre adott jószándékú, segítséget adó, esetleg humoros válasz a lényeg.

Tök mindegy, hogy a válaszadó férfi vagy nő, mert ez nem egy párkereső oldal.

Ha valaki egy buta kérdéstől vagy választól szexet remél, az nagyon optimista.

Igaz, meleg van, de még nem égek.

júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!