Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom hogy ez normális e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy ez normális e?

Figyelt kérdés

Dugtam egy csajjal vagy husz percig nyomtam amkikor végre eltudtam menni majd 1 perc kifujása után ugyan ugy kemény maradt és folytattam majd egy jó 3 perc mulva a csaj mondta hogy eddig birta és abahagytuk

(Nekem ez volt az első)

Ez normális?


ma 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
20 percig? Olyan ronda volt? 🤣
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt neked meg a csajnak? Akkor normális :) Ne az órád nézd dugás közben, hanem a partnered!
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az elsőnél a srácok hamar elsülnek
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki szintén olyat tud mondani mint én. Engem mindig leoffoltak, hogy persze-persze, mikor elmondtam hogy az első szexnél amig elmentem majd félóra volt és utánna se lankadtam le igazán, sőtt.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!