Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem a gyerekek születé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem a gyerekek születése óta el hanyagol, szerintetek mennyire normális ez? Van olyan nő akit a férje elhanyagol? Tudom le kel ülni megbeszélni de mindig azt mondja a gyerek az első. Én már nagyon unom szex mentes az életem normális ez?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 19:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Besegítesz neki a gyereknevelésbe, házimunkába? Vagy mindent egyedül ő csinál? Kedveskedsz neki? Megöleled, bújsz hozzá? Kimutatod hogy szereted? Érdeklődsz felőle, beszélgetsz vele? Ha nem, akkor ne csodálkozz rajta, hogy nem kivanja veled a szexet
2022. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
A lényeget nem írtad. Milyen idősek a gyermekek, mióta tart ez a dolog?
2022. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
76%

miota?

Nalunk kb 1 evig nem volt szex. Most meg en nem igazan kivanom mert unalmas de ennek nincs koze a terhesseghez.

2022. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Igen be segítek …. Az elején lelkes voltam voltak ígértek de estére mindig el fáradt.. én meg csináltam mindent amit kellet de mindig koppantam.

3 éve tart 8 és 10 évesek a gyerekek

2022. nov. 20. 19:32
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt másról van szó, a gyerekek már nagyok, nem csecsemőről van szó. Itt tényleg csak az őszinte beszélgetés marad
2022. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
Jaaa...! Hát ne amiatt segíts, hogy este megkapd a szexadagodat. Hanem mert a te dolgod is.
2022. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a párod? Előfordulhat, hogy ez már a menopauza előszobája, a hormonális változások évekkel korábban elkezdődnek, változó, hogy kinek mikor.
2022. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Itt nem szex adagról szól, és amúgy meg nem dolgozik othon van a gyerekkel.

Én már a heti egynek is örülnék nem a napi adnak..

2022. nov. 20. 19:39
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk itt valami nem stimmel. Először "A" gyerek, utána kiderül, hogy két iskolásról van szó, majd most megint otthon van "A" gyerekkel. Melyik gyerekkel kell otthon lenni?
2022. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
62%
Én otthagynám a helyedben. Nem dolgozik, csak otthon van, el sem tud fáradni semmiben.
2022. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!