Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem a gyerekek születé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem a gyerekek születése óta el hanyagol, szerintetek mennyire normális ez? Van olyan nő akit a férje elhanyagol? Tudom le kel ülni megbeszélni de mindig azt mondja a gyerek az első. Én már nagyon unom szex mentes az életem normális ez?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 19:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
29. mi akartuk a tablettát. Én 35 párom 28
2022. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
17%
31. Akkor no comment, de tényleg. Bocsi.. :(
2022. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
23%

De mivel le lettem pontozva, én sem adok mást. Ne kérj tanácsot, ha fáj az igazság! Akkkor dugj félre, ha hülye voltál te is meg a párod. :)


Szép estét!

2022. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
77%

Ezt soha nem értettem, hogy otthon nincs szex, de ha megcsalod ejnye, ez nem megcsalás az akkor van, ha ő is megtesz mindent és úgy megy félre a pasi.

3 gyerekem van, és soha nem volt kifogás a gyerek,már 40 felett vagyunk es 28 éve együtt, de heti 1x biztos vagyunk együtt, van hogy nekem sem mindig van kedvem, dehát evés közbe jön meg az étvágy.

Beszélni kell erről, mert 8 és 10 évesek mellett biztos, hogy van idő szexre főleg, hogy nem is dolgozik.

2022. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Feleséged megcsal, míg te dolgozol, nem lehet?
2022. nov. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
41%

32 33.

Nem értem mi a bajod.

Én nem pontoztalak le.

Most azért vagyunk hülyék mert mind a ketten a gyógyszert láttuk jónak?

Nem szeretnék félre dugni.

A gyógyszer abbahagyás jó ötlet lehet.

De nem értem mivel bántottalak meg.

2022. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
90%

#29-es hogy mondhatsz ekkora baromságot? És laikusként miért adsz (ráadásul teljesen rossz) tanácsot ilyen ügyben?


#27! Mindenképp nőgyógyásszal konzultáljon a párod gyógyszer szedésével kapcsolatban!

2022. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem először üljetek le beszélni, őszintén. Lehet, hogy őt is bántja valami. És attól, hogy otthon van, nem biztos, hogy nem fárad el. Nem olyan egyszerű rendben tartani egy háztartást, mint ahogy a férfiak azt gondolják. Beszélgessetek, valami elromlott. De ha szeretitek egymás lelkét meg a közösen elért dolgokat, akkor rendbe lehet tenni mindent. De ehhez nyílt kommunikáció kell. A megcsalás szerintem egy aljas dolog, főleg, ha meg se próbálja az ember kommunikációval megoldani a fennálló problémát. Randizni voltatok? Vidd el egy randira. Vigyázzon a gyerekekre addig valaki. De ha nem érezteted vele, hogy ugyanúgy szereted mint a gyerekek előtt akkor persze hogy nem fogja viszonozni azt amit nem kap meg. Vegyél egy virágot, beszéljétek meg a problémákat. Egy próbát megér.
2022. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
90%

Én sokáig szedtem gyógyszert, akkor nem is volt vagy jóval kisebb volt a libidó. Mióta abbahagytam azóta elég nagy lett. A tablettára lehet alternatíva egy hormonmentes vagy hormonos spirál (kis hormon, helyi felszívódás), de nőgyógyász. Lehet a menopauza is . Egy hormonpanelt érdemes csináltatni.

Vagy lehet megcsal...mit lehet csinálni otthon 2 iskolás gyerek mellett?!

Náluk mondjuk fordított a helyzet,a gyerekek születése óta csak anya vagyok neki.

2022. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
30%
Nem kellett volna gyereket vállalni. A legtöbb kapcsolatot tönkreteszi. Válj el és keress másik párt. Több lesz a szex és az érzelem is. Plusz nem kell eltartanod egy élősködőt.
2022. nov. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!