Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon azért hívott, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért hívott, mert valóban hármasozni akar?

Figyelt kérdés

Egy munkatársam néhány hete feldobta a témát, hogy lenne-e kedvem hármasban csinálni a feleségével. Nagyon meglepődtem, mert épp annyira azért nem vagyunk jóban, és a feleségét is eddig összesen talán háromszor láttam. Akkor is kis csendes távolságtó volt, nem is beszélgettünk. A kolléga azt mondta, hogy a felesége ötlete volt, hogy kérdezzen meg. Akkor biztosra vettem, hogy csak valami hülye poén és elróhögtem rajta, majd hetekig jegelve volt a téma.


Most véletlenül összefutottam a nővel, és ő maga személyesen invitált hozzájuk ma estére "egy kis iszogatásra", és még azt is hozzátette, hogy a gyerekek nincsenek otthon.



júl. 15. 15:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mi volt? Mesélj. :)
júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Egész este öntötték belém a piát, mire elkezdődött a buli már volt bennem 3-4 sör, és talán emiatt kicsit nehezen állt fel. A nő nagyon rámenős volt, már az érkezésemkor finoman megfogta a seggem aztán később a mellkasom simogatta. Igazi hármas nem volt,(annyira nem is bántam) mert a kolléga csak nézni akarta a műsort, és közben letolt gatyában hokizott a fotelben, miközben a nőjét kutyapózban dugtam. A végén már állt a célra rendesen, igazán beton volt, de valamiért mégsem bírtam elmenni. A menyecske állítólag többször is elélvezett, de nekem nem sikerült, hiába toltam végkimerülésig.


A kolléga közben úgy ült a fotelben, mint egy rendező, és folyton utasítgatott. "Most dugd meg a száját...úgy tövig, vissza punciba", stb. Már idegesített is, talán emiatt nem tudtam elmenni végül. Azt akarták, hogy a puncijára élvezzek, és utána a csávó ki akarta nyalni... de ez nem jött össze.

júl. 16. 18:36
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Szóval cuckoldra kerestek
júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 honbandi ***** válasza:
100%

Szia! Köszönjük a beszámolót! Szerintem nem volt borzasztó. Igaz a pia sok volt neked: A feleség többször elsült az jó! Hogy utasitgatott a férj lehet zavaró volt kicsit! Összességében kicsit lehet nehezen viselted az uj környezetet ,egy udvariasabb pasival lehet még jobbb lett volna ! Keféltér már ennyitt életedben?? További sok sikert!!!

Üdv: Bandi

júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ez szimpla cuckold volt, ahol a férj enyhe biszex hajlamú. Ha tetszett a dolog akkor fognak még hívni. Nem gond ha nem durrantál el - prückösebb lenne, ha túl korán sültél volna el.
júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Suetonius ***** válasza:
És milyen volt a nő küllemre? Milyen volt meztelenül?
júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező jó a sztori!


Egy dolgot nem értek.

Miért gondolják azt a nők, párok, hogyha tőltik egy pasiba az alkoholt eszetlenül akkor jobb lesz a szex?


Nemnazt mondom, ha iszol egy kicsit az jó bátorítônak, de engem is állandóan itatni akartak a nők meg a párok és nem értik meg, hogy egy szint felett a farkam is tompul.


Voltam én is egy párral és ott is ez volt anno, hogy kb 5 perc után azt várták, hogy ugorjak rá a nőre 2 perc után.


Amúgy a nő nagyon szép volt. A férje szintén nem volt aktív és úgy bebaszott, hogy beájult miután a feleség el ment aludni.


Ekkor 20 éves voltam. A nő kb 33. A pasi legalább 40.


Megigérték, hogy haza visznek. Akkor még nem volt kocsim és éjjel volt. Elég spontán volt az egész mert aznap írtak, hogy ma jó nekik és ha ma nem megyek akkor buktam. Természetesen hétköznap volt..


Ettől függetlenül jó volt, a nő nagyon tetszett, de engem is zavart a férje meg az, hogy alig ismertem őket és ez a sürgetés.


Miért nem lehet egy héttel előre megbeszélni és rákészülni.


Amúgy a nő elmondása szerint némettanár volt.

Azt hiszem a korommal kapcsolatban kicsit többet mondtam nekik..

júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista vagy barátom, ezek kb mindannyiunk álmai, más nőjét előtte megdugni vagy ketten partiba vágni és még lehet mocskosabb dolgot kér tőled mint amit első alkalommal te megtennél vele. Következő alkalommal ne fogd vissza magad, ne izgulj, élj a lehetőséggel mert rohadt izgatóan hangzik.
júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
80%

3 sör emberek 😆

Kamu az egész

júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
72%

Milyen a nő kinézetre. Hány évesek?

Szép volt a puncija? Jòl szopott?

Nyögött dugás közben?

Beszélt hozzád a nő?


Finom volt a puncija?

Kinyaltad?

Be tudta kapni rendesen a farkadat?

Mekkora mellei vannak?

Nagy volt a mellbimbò udvara?

júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!