Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban van olyan nő ki egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van olyan nő ki egész nap csak szexelne vagy ez is városi legenda?

Figyelt kérdés
jún. 9. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos van, úgy tudom amikor megjön nekik akkor felpörög a szexuális étvágyuk. De gondolom így nyáron náluk is alapból a plafont csapkodja a libidójuk.
jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van. Úgy hívják az ilyeneket, hogy nimfomániás.
jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Erre két részletben szeretnék válaszolni.


1. Biztos hogy van, úgy hívják nimfomániás. Ez egy betegség. Az átlag ember még ha nagyon kívánós is, általában azért dolgozik, barátaival van, családjával van, házimunkát végez, főz, eszik, iszik, stb stb. szóval olyan nincs hogy egész nap szexelne. De gyanítom te nem szó szerint értetted hanem arra akartál kilyukadni, hogy mi nők mennyire nem kívánjuk soha a szexet és milyen jó lenne olyasvalaki aki annyiszor kívánja mint te. A válasz igen, van olyan nő, csak a megfelelő partner kell hozzá, aki ezt kihozza belőle.


2. Ti pasik állandóan túloztok és kamuztok. A jelenlegi párom előtt én magamról is azt hittem hogy túl sokszor akarok szexelni, mert egyik pasi se bírta a tempót. Nagy volt a szájuk de 2 menet és kifulladtak. Aztán jött a jelenlegi párom, aki tényleg állandóan szexelne amikor van rá lehetősége, és már én nem bírom a tempót. De mondom, a többségetek akkora kammer hogy leszakad a plafon tőletek. Szexmániás nőt akartok de két menet után kifulladtok. És ne gyere meg ne gyertek nekem azzal hogy "de én bírok 100 menetet is!" mert úgyse hiszem el, az exeim is mind ilyeneket kamuztak :D

jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, ne kivánj ilyet, ők bírnak rengeteg orgazmust, te már három után pihegnél, ha egyálltalán menne. Sosem elégülnek ki és ezért akarják újra és újra...
jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan pillanat amikor én is benne lennék mindig
jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen persze
jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erzelmi alaopon tobb esely van ra. Ha valakiert odaig vagy.
jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 Általában arra gondolnak, hogy olyan csajt akarnak aki minden nap szexelne. Nem olyat aki egymás után akar 20 menetet, mivel az fizikailag lehetetlen egy férfinak (míly meglepő).
jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátnőm, sorozatélvező volt, spriccelős puncival. Lényegében bárhol/bármikor ment/mehetett a dolog.

Sokáig bírom, de ő bármeddig bírta.

Eleinte imponáló volt, de egy idő után volt, hogy teherként éltem meg. Nem jön át a beteljesülés érzése, és az nekem fontos!

jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne!
jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!