Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "kocka" fiúk valóban átlagon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kocka" fiúk valóban átlagon alul teljesítenek az ágyban?

Figyelt kérdés
Vagy titokban éppenhogy mindegyik óriási potenciával bír?

jún. 10. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Sok gamerel sexeltem nem érzek különbséget 19l
jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Akik szoktak kontrolleren játszani, azoknak a keze elég jól bírja. 😉Nekem ez a tapasztalatom. Már két éve vagyok együtt egy gamer pasival, és elég jó, bár szerintem ez nem ettől függ.:D
jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj és mesélek. 🙂
jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokszor el sem jutnak az ágyig. De nem olyan mint egy kickboxerrel.
jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Voltam gamer pasival, imádtam az ágyban.

Volt egy lakótársam, aki szó szerint 0-24 otthon volt (Home Office és kockulás), ahogy hallottam a szobájából a csajok nem panaszkodtak....

jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi baromságot összehordani.
jún. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Hogy jól érezze magát a szexben a nő, ahhoz a férfiak nem csak nagy és kemény farka kell legyen, amivel 30 percig dugja, hogy már a nő nem is bírja, hanem ész is kell, hogy felizgassa a nőt, ahhoz meg nyilván nem előny, ha "kocka" vagy ...
jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Aki egész nap a gép előtt ül nem feltétlenül van jó fizikai kondícióban.
jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!