Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mekkora az a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mekkora az a pénisz amire azt mondjátok, hogy ez már jó nagy?

Figyelt kérdés
Jó nagy, tehát nem túl nagy, nem kimondottan egy éjszakás kalandra gondolok hogy kipróbálod aztán örülsz hogy túl vagy rajta mert már túl nagy és max egy emléknek jó lesz. Itt inkább a vastagságra(szélesség) vagyok kíváncsi, nem kell mm-pontosra megmondani vmi viszonyítási alapra gondolok.

júl. 15. 14:43
1 2 3 4
 31/38 SheLa ***** válasza:
45%
Szeretem a nagyot. Nem kell az egészet betenni. Van olyan póz mikor mélyebbre tud hatolni. A vastagság inkább mérvadó, azzal nem lehet trükközni. Szeretem akár az 5-6+ cm vastagot is. 1<L
júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
A válaszadók alapján hosszra 17-19 cm a favorit, szélességre vastagságra 4,5cm-6cm ami a hosszhoz képest elég nagy szórás. A wc papír guriga(nem hivatalos referencia érték) 4.4 cm átmérőjű, a köztudatba úgy szerepel ha a farkadat nem tudod rajta átdugni akkor elég vastag vagy, tehát 4,5 cm megadott érték hihető ez a 6cm viszont vmi size queen kategória lehet.
júl. 21. 20:21
 33/38 anonim ***** válasza:
40%
Ki nem sz_rja le mekkora kell ezeknek az utcalányoknak. Beképzelt fruskák.
júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
65%

33

Nyilván te sem szarod le, hiszen szóba se állnak veled lúzer...

júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
55%
33. Szegénykém, nincs ki rá kíváncsi! 🥹🥹☝️
júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
67%

Az enyém 16-17 cm a legszélesebb pontján 7 cm széles (nem átmérő!!!)

A makkom hatalmasra duzzad.

Eddig szerették a csajok.

Remélem nem haragszol meg, hogy ffi ként válaszoltam.

Átmérő én olyan 4.5-5 cm lehet a törzse vagy hogy írjam XD.

júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36. Páromnak is ekkora. Alig fer be sokszor.. :D
júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Igen néha ha egy gyors menethez lenne kedve a feleségemnek muszáj síkosítóval bajlódni.

Először egy vibrátorral szoktam benne matatni...

Azután már könnyű a behatolás.

Pedig ez még nem is akkora méret mint amit itt sokszor preferálnám 20 cm még ilyeneket látok.

júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!