Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mekkora az a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mekkora az a pénisz amire azt mondjátok, hogy ez már jó nagy?

Figyelt kérdés
Jó nagy, tehát nem túl nagy, nem kimondottan egy éjszakás kalandra gondolok hogy kipróbálod aztán örülsz hogy túl vagy rajta mert már túl nagy és max egy emléknek jó lesz. Itt inkább a vastagságra(szélesség) vagyok kíváncsi, nem kell mm-pontosra megmondani vmi viszonyítási alapra gondolok.

júl. 15. 14:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
36%
Enyémet megnéznétek?
júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%
17 centi hosszú, 4,5 centi vastag. A kedvenc dildóm ekkora, napi szinten tudnám imádni, ha lenne párom és ekkora lenne a farka. Ez jó viszonyítási alapnak?
júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

#22 Igen.

Egyesek a Hell-es doboz vastagságát(szélességét) adták meg (5cm). Szerintetek ez jó méret??

júl. 15. 17:42
 24/38 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 cm az kényelmetlenül vastag már. Megfelelő/hosszabb előkészítés és extra síkosítás nélkül fáj is. Bekapni sem tudom, pedig imádok szopni. Egyik volt páromnak ilyen vastag van, napi szinten nem vállalnám be. Úgyhogy nekem az nem jó méret.
júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
45%
Csak a ribiknek számít a méret.
júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
43%

Párom 17cm hosszú és 5,5 cm vastag. Nos, ezt az elején nyilván nem közölte. Én szűk vagyok, nekem picit több idő kell hogy fel tudjak oldódni, hogy tudjam élvezni a méretét.


Volt exem, neki kb 14cm volt és 4 cm vastag vagy kisebb. Sosem elégített ki, orálisan sem. Mivel én tudtam hogy megyek el, csak azért volt orgazmusok. Folyamatosan kisebbségi komplexusa volt, velem egymagas volt. Szerintem ez mindent elárul . :(

júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
32%

27. Az vagyok. Nagyon sokszor nagyon nehéz megszokni a párom méretét, lassan 3 év alatt is.


Egyébként miért sírsz itt, ha valakinek a párja nagy mérettel rendelkezik?


Most írtam, hogy a kisméretű exem bántott folyamatosan és ott rúgott belém ahol tudott. A halálommal fenyegetett. Ez biztosan normális..

júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
16 cm
júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem 11 cm már elég nagy és a csajom sem szokott panaszkodni.

25/F

júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
56%

29

Neked legalábbis...

😂

júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!