Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mekkora az a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mekkora az a pénisz amire azt mondjátok, hogy ez már jó nagy?

Figyelt kérdés
Jó nagy, tehát nem túl nagy, nem kimondottan egy éjszakás kalandra gondolok hogy kipróbálod aztán örülsz hogy túl vagy rajta mert már túl nagy és max egy emléknek jó lesz. Itt inkább a vastagságra(szélesség) vagyok kíváncsi, nem kell mm-pontosra megmondani vmi viszonyítási alapra gondolok.

júl. 15. 14:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
szerintem a jó méret 17cm től 20cm ig! 25N
júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%
igen az 1es válaszolónak igaza van! minden nőnek fontos a szexben hogy egy normális nagy méretű és vastagságú farok töltse ki a punciját! kell a hosszúság és a vastagság hogy a férfi a kivel együtt van normálisan tudjon mozogni a nőben! vagy a nő tudjon pl egy igazán jót lovagolni egy férfin és a nőnek orgazmusa is legyen! el élvezen igazán! kell egy bizonyos méret legyen a férfinak! legyünk őszinték egy 10cm 12cm es farkon mit élvezen érezen egy nő? vagy mit lovagoljon rajta pl? 31N
júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
Eddig 18-19cm volt a tuti méret. Vastagságokat nem tudok nem szoktam faszokat méregetni. A hosszakat is a pasik mondták.
júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
76%
Én is 18-19cm-t mondok, amennyiben csak a méret a kérdés. Nyilván nem csak az számít.
júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Oké látom a 18-19cm lesz a favorit de ehhez a hosszúsághoz milyen körméret lenne az ideális. Mármint gondolom mikor rámarkoltok akkor ne vesszen el a markotokban. Ha rámarkoltok körbe éritek az ujjaitokkal??
júl. 15. 15:41
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 18-ig lenne kényelmes nekem, de nem voltam még akkorával. 20 felett már biztosan túl nagy lenne. 22/L
júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%
14cm favorit ha megtoldom 9 számjegyű összeggel?
júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted hányan szoktunk farkakat méricskélni?? Minden pasi méretét a pasitól tudom akiét tudom. Ha hazudik akkor rosszul tudom, bár azért pár farok után már be tudom lőni hogy igaz-e amit mond. A vastagság meg annyi amennyi. Egy 18centis fasz kb soha nem lesz vékony, ahogy a 12centis is ritkán baromi vastag. Leginkább soha. Szóval a 18 centihez tartozik egy vastagság, hát annyi. Megfelel? :)
júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

#7

Ha a 14cm azért toldja meg a kilnc számjeggyel, hogy megvegyen, akkor igen. Favorit lesz addig amíg elvetetem magam feleségül, aztán fél év múlva elválok és elperelem tőle a felét! Utána már nem lesz favorit! ;)

júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
31%
Olyanról nem volt szó. Szállj le egy kicsit a földre :)
júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!