Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mekkora az a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mekkora az a pénisz amire azt mondjátok, hogy ez már jó nagy?

Figyelt kérdés
Jó nagy, tehát nem túl nagy, nem kimondottan egy éjszakás kalandra gondolok hogy kipróbálod aztán örülsz hogy túl vagy rajta mert már túl nagy és max egy emléknek jó lesz. Itt inkább a vastagságra(szélesség) vagyok kíváncsi, nem kell mm-pontosra megmondani vmi viszonyítási alapra gondolok.

júl. 15. 14:43
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
#8 Nem felel meg :) Oda írtam nem kell pontos méret mert nyilván nem colostokkal megy az ember dugni, de vmi viszonyítási alap lehetne... mondjuk az 18 cm-es faszra ha rámarkolsz körbe éred vagy sem. Egyébként ált igaz, hogy a hosszabb vastagabb is ÁLTALÁBAN.
júl. 15. 15:56
 12/38 anonim ***** válasza:
77%
Általában éppen körbeéri ha rámarkolok. Ebből vajom mit tudtál meg? Mert a nők keze szintén elég változatos méretű, bár itt van összefüggés a magassággal is, de azt meg nem kérdezted. Szóval ja. A 18cm a tuti, és a fasz amit még éppen körbeér a kezem! ;)
júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
53%

12-es

Mit tudsz te nyújtani a 18 centiért cserébe? Hogy sok észt nem az lehetséges. Flegma liba stilus erősen leri rólad.

júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
61%

13

Neked semelyik nő nem jó semmire. De csak azért mert olyan segghülye vagy, hogy mind szarik rád! És ez így van jól. ;)

júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
62%
Centizgettek de azt se tudjátok melyik mekkora. Azt ne mondja nekem valaki, hogy ránézésre tudja hogy hány centi.
júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
56%
Nyújtani cserébe?? A kérdés nyilván vicc, és nyilván azért mert neked nem túl nagy. Párkapcsolatok feleinek önzetlenségéről nem mennék bele veled érdemi vitába, nem nézem ki belőled, hogy lett volna már párkapcsolatod.
júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%

17

A nem túl nagy farkúaknak is van párkapcsolata ugyanúgy. Az meg már nem rád tartozik hogy szerinted ki miért és mivel kompenzál a te konteód alapján. Leri hogy lenézed azokat akinek tizennyóc centi.

júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
akinek nincs
júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem zavar ha szerinted én ezt gondolom. Nem faszméret alapján ismerkedek, sajnos kevés pasinak van 18cm... Így a megjegyzésed egyértelműen csak személyeskedés. Jobb napod lett, hogy beszóltál? Örülök ha ezzel hozzá tudtam járulni egy kellemes élményhez ma. :)

Béke veled! :*

júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
22%
Ird a homlokodra hogy 18 centit akarok.
júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!